Protokol o výsledcích taneční soutěže
14.04.2013 - Mimoňský střevíček - amatérská liga SUT (Mimoň) |
||||||
Junioři - LA |
||||||
Umístění | Taneční pár | samba | cha-cha | rumba | jive | Součet |
1. kolo | ||||||
1.-7. | Tvrdík Roman & Hanušová Tereza | XXXXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 20.0 |
1.-7. | Truneček Vojtěch Adam & Vašíčková Lucie | XXXXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 20.0 |
1.-7. | Gluškov Alex & Zástavová Alice | XXXXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 20.0 |
1.-7. | Hakl Jakub & Jelínková Kateřina | XXXXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 20.0 |
1.-7. | Ježdík Marek & Kolčová Kateřina | XXXXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 20.0 |
1.-7. | Karban Filip & Mesteková Tereza | XXXXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 20.0 |
1.-7. | Chmel Filip & Filounková Petra | XXXXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 20.0 |
8.-9. | Voříšek Lukáš & Pánková Marie Kateřina | XXXXX | XX-XX | XXXXX | XXXXX | 19.0 |
8.-9. | Rychtera Jan & Vítková Anastázie | X-XXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 19.0 |
10.-12. | Růžička Igor & Hadrovská Adéla | XX-X- | XXXXX | X--XX | XX-XX | 15.0 |
10.-12. | Míšek Martin & Pešová Denisa | -XXXX | -XXX- | -XXXX | XXXX- | 15.0 |
10.-12. | Maroušek Štěpán & Vášová Dita | XX--X | XXXXX | XX--X | X-XXX | 15.0 |
13. | Hájek Jakub & Němcová Tereza | X-XX- | X---- | X--X- | ----- | 6.0 |
14.-15. | Pouš Jan & Klimek Vladlena | -X--X | --X-X | ----- | ----X | 5.0 |
14.-15. | Svatý Štěpán & Krejčí Veronika | --X-- | ----- | -XX-- | -XX-- | 5.0 |
16. | Valeš Michal & Čižmářová Pavlína | ----- | ----- | --X-- | ----- | 1.0 |
17.-24. | Šubrt Jan & Sorokolit Yulia | ----- | ----- | ----- | ----- | 0.0 |
17.-24. | Jančošek Tomáš & Navrátilíková Kateřina | ----- | ----- | ----- | ----- | 0.0 |
17.-24. | Tomín Filip & Čáslavská Anna | ----- | ----- | ----- | ----- | 0.0 |
17.-24. | Ščepko Vladimír & Gremlicová Adéla | ----- | ----- | ----- | ----- | 0.0 |
17.-24. | Stejskal Jaromír & Folcová Nicole | ----- | ----- | ----- | ----- | 0.0 |
17.-24. | Voříšek Milan & Lusková Bianka | ----- | ----- | ----- | ----- | 0.0 |
17.-24. | Trunec Štěpán & Fialová Eva | ----- | ----- | ----- | ----- | 0.0 |
17.-24. | Čermák Jan & Jahodová Kristýna | ----- | ----- | ----- | ----- | 0.0 |
Porota: A) Josef Jaromír, Varnsdorf (CZ) (Analýza: 98.91 %) B) Karbanová Romana, Nový Bor (CZ) (Analýza: 98.46 %) C) Knížetová Dagmar, Chomutov (CZ) (Analýza: 97.01 %) D) Rektor Milan, Děčín (CZ) (Analýza: 99.28 %) E) Hanich Lukáš, Česká Lípa (CZ) (Analýza: 98.64 %) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!