Protokol o výsledcích taneční soutěže

02.09.2012 - GRAND PRIX TEPLICE 2012 (Teplice)

Mládež + Dospělí – WALTZ

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Sliška Ondřej & Valjentová Daniela STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
2. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK ASTRA PRAHA 0
3. Moravec Tomáš & Marešová Barbora TK SPARTA PRAHA 0
4. Zmeškal Karel & Žižková Irena TK SPARTA PRAHA 0
5. Deyl Zbyněk & Červenková Martina MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA 0
6. Benýšek Martin & Mutinská Klára ATK STANDARD CHEB 0
Semifinále (hodnocení)
7.-8. Musal Jan & Kukučková Jana TK MAESTRO 0
7.-8. Dvořák Josef & Vlasáková Jana TK SPARTA PRAHA 0
9.-10. Stržanovský Karel & Klimentová Ilona TK SPARTA PRAHA 0
9.-10. Šabík Jiří & Jarolímková Lucie MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA 0
2. kolo (hodnocení)
11. Plšek Petr & Šimková Lenka LITOMĚŘICE 0
12. Měcháček Natanael & Rmoutilová Eva TŠ Standardklub Praha 0
13.-17. Faltus Jiří & Trübenekrová Anna TANEČNÍ KLUB GO DANCE 2010 o.s. 0
13.-17. Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK LUNA LOUNY 0
13.-17. Kalous Tomáš & Trunečková Tereza STEP by STEP DANCE STUDIO 0
13.-17. Huněk Lukáš & Horáková Eliška TŠ Standardklub Praha 0
13.-17. Chytra Jan & Ziganshina Diana TK MAESTRO 0
18.-20. Ullrich Petr & Čechová Kateřina STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
18.-20. Kacafírek Aleš & Beranová Petra TAPOS LITOMĚŘICE 0
18.-20. Smělý Jaroslav & Smělá Jana TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN 0
1. kolo (hodnocení)
21. Postl Jan & Jelínková Simona TANEČNÍ KLUB GO DANCE 2010 o.s. 0
22.-24. Fialka Luděk & Morávková Pavlína TŠ Standardklub Praha 0
22.-24. Choutek František & Vitikačová Diana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
22.-24. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika TK LUNA LOUNY 0
25.-27. Hanč Jan & Haasová Zuzana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
25.-27. Durdovič Jan & Bedrníčková Lenka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
25.-27. Kulhavý František & Kulhavá Ladislava TK GRADACE KROMĚŘÍŽ 0
28. Kudroň Jakub & Holanová Anna TŠ Standardklub Praha 0

Porota:
A) Houška Martin, Beroun (CZ)
B) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
C) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
D) Taraba Jan, Praha (CZ)
E) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
F) Štěpánková Marie, Ústí nad Labem (CZ)
G) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)