Protokol o výsledcích taneční soutěže
02.09.2012 - GRAND PRIX TEPLICE 2012 (Teplice) |
||||
Mládež + Dospělí – TANGO |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Sliška Ondřej & Valjentová Daniela | STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM | 0 | |
2. | Paulíny Martin & Čákorová Kateřina | TK ASTRA PRAHA | 0 | |
3. | Moravec Tomáš & Marešová Barbora | TK SPARTA PRAHA | 0 | |
4. | Zmeškal Karel & Žižková Irena | TK SPARTA PRAHA | 0 | |
5. | Deyl Zbyněk & Červenková Martina | MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA | 0 | |
6. | Benýšek Martin & Mutinská Klára | ATK STANDARD CHEB | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7. | Šabík Jiří & Jarolímková Lucie | MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA | 0 | |
8.-9. | Stržanovský Karel & Klimentová Ilona | TK SPARTA PRAHA | 0 | |
8.-9. | Dvořák Josef & Vlasáková Jana | TK SPARTA PRAHA | 0 | |
10. | Musal Jan & Kukučková Jana | TK MAESTRO | 0 | |
11. | Jelínek Pavel & Jelínková Tereza | TK LUNA LOUNY | 0 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
12. | Faltus Jiří & Trübenekrová Anna | TANEČNÍ KLUB GO DANCE 2010 o.s. | 0 | |
13.-16. | Chytra Jan & Ziganshina Diana | TK MAESTRO | 0 | |
13.-16. | Fialka Luděk & Morávková Pavlína | TŠ Standardklub Praha | 0 | |
13.-16. | Kalous Tomáš & Trunečková Tereza | STEP by STEP DANCE STUDIO | 0 | |
13.-16. | Huněk Lukáš & Horáková Eliška | TŠ Standardklub Praha | 0 | |
17.-19. | Smělý Jaroslav & Smělá Jana | TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN | 0 | |
17.-19. | Choutek František & Vitikačová Diana | STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM | 0 | |
17.-19. | Měcháček Natanael & Rmoutilová Eva | TŠ Standardklub Praha | 0 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
20.-21. | Ullrich Petr & Čechová Kateřina | STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM | 0 | |
20.-21. | Plšek Petr & Šimková Lenka | LITOMĚŘICE | 0 | |
22.-24. | Durdovič Jan & Bedrníčková Lenka | STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM | 0 | |
22.-24. | Hanč Jan & Haasová Zuzana | STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM | 0 | |
22.-24. | Kacafírek Aleš & Beranová Petra | TAPOS LITOMĚŘICE | 0 | |
25.-26. | Bubeníček Martin & Sailerová Veronika | TK LUNA LOUNY | 0 | |
25.-26. | Postl Jan & Jelínková Simona | TANEČNÍ KLUB GO DANCE 2010 o.s. | 0 | |
27.-28. | Kudroň Jakub & Holanová Anna | TŠ Standardklub Praha | 0 | |
27.-28. | Kulhavý František & Kulhavá Ladislava | TK GRADACE KROMĚŘÍŽ | 0 | |
Porota: A) Houška Martin, Beroun (CZ) B) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ) C) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) D) Taraba Jan, Praha (CZ) E) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ) F) Štěpánková Marie, Ústí nad Labem (CZ) G) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!