Protokol o výsledcích taneční soutěže

02.09.2012 - GRAND PRIX TEPLICE 2012 (Teplice)

Mládež + Dospělí – VALČÍK

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Sliška Ondřej & Valjentová Daniela STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
2. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK ASTRA PRAHA 0
3. Moravec Tomáš & Marešová Barbora TK SPARTA PRAHA 0
4. Deyl Zbyněk & Červenková Martina MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA 0
5. Zmeškal Karel & Žižková Irena TK SPARTA PRAHA 0
6. Dvořák Josef & Vlasáková Jana TK SPARTA PRAHA 0
Semifinále (hodnocení)
7. Benýšek Martin & Mutinská Klára ATK STANDARD CHEB 0
8. Musal Jan & Kukučková Jana TK MAESTRO 0
9.-10. Faltus Jiří & Trübenekrová Anna TANEČNÍ KLUB GO DANCE 2010 o.s. 0
9.-10. Stržanovský Karel & Klimentová Ilona TK SPARTA PRAHA 0
2. kolo (hodnocení)
11.-12. Šabík Jiří & Jarolímková Lucie MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA 0
11.-12. Plšek Petr & Šimková Lenka LITOMĚŘICE 0
13.-14. Smělý Jaroslav & Smělá Jana TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN 0
13.-14. Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK LUNA LOUNY 0
15.-17. Kalous Tomáš & Trunečková Tereza STEP by STEP DANCE STUDIO 0
15.-17. Huněk Lukáš & Horáková Eliška TŠ Standardklub Praha 0
15.-17. Měcháček Natanael & Rmoutilová Eva TŠ Standardklub Praha 0
18.-23. Chytra Jan & Ziganshina Diana TK MAESTRO 0
18.-23. Fialka Luděk & Morávková Pavlína TŠ Standardklub Praha 0
18.-23. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika TK LUNA LOUNY 0
18.-23. Ullrich Petr & Čechová Kateřina STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
18.-23. Hanč Jan & Haasová Zuzana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
18.-23. Postl Jan & Jelínková Simona TANEČNÍ KLUB GO DANCE 2010 o.s. 0
1. kolo (hodnocení)
24.-25. Kacafírek Aleš & Beranová Petra TAPOS LITOMĚŘICE 0
24.-25. Choutek František & Vitikačová Diana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
26.-27. Kudroň Jakub & Holanová Anna TŠ Standardklub Praha 0
26.-27. Durdovič Jan & Bedrníčková Lenka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
28. Kulhavý František & Kulhavá Ladislava TK GRADACE KROMĚŘÍŽ 0

Porota:
A) Houška Martin, Beroun (CZ)
B) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
C) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
D) Taraba Jan, Praha (CZ)
E) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
F) Štěpánková Marie, Ústí nad Labem (CZ)
G) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)