Protokol o výsledcích taneční soutěže

02.09.2012 - GRAND PRIX TEPLICE 2012 (Teplice)

Mládež + Dospělí – QUICKSTEP

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Sliška Ondřej & Valjentová Daniela STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
2. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK ASTRA PRAHA 0
3. Moravec Tomáš & Marešová Barbora TK SPARTA PRAHA 0
4. Deyl Zbyněk & Červenková Martina MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA 0
5. Zmeškal Karel & Žižková Irena TK SPARTA PRAHA 0
6. Benýšek Martin & Mutinská Klára ATK STANDARD CHEB 0
Semifinále (hodnocení)
7. Musal Jan & Kukučková Jana TK MAESTRO 0
8. Dvořák Josef & Vlasáková Jana TK SPARTA PRAHA 0
9.-10. Stržanovský Karel & Klimentová Ilona TK SPARTA PRAHA 0
9.-10. Šabík Jiří & Jarolímková Lucie MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA 0
2. kolo (hodnocení)
11.-12. Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK LUNA LOUNY 0
11.-12. Plšek Petr & Šimková Lenka LITOMĚŘICE 0
13.-16. Huněk Lukáš & Horáková Eliška TŠ Standardklub Praha 0
13.-16. Faltus Jiří & Trübenekrová Anna TANEČNÍ KLUB GO DANCE 2010 o.s. 0
13.-16. Kalous Tomáš & Trunečková Tereza STEP by STEP DANCE STUDIO 0
13.-16. Chytra Jan & Ziganshina Diana TK MAESTRO 0
17.-19. Fialka Luděk & Morávková Pavlína TŠ Standardklub Praha 0
17.-19. Smělý Jaroslav & Smělá Jana TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN 0
17.-19. Měcháček Natanael & Rmoutilová Eva TŠ Standardklub Praha 0
1. kolo (hodnocení)
20. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika TK LUNA LOUNY 0
21. Ullrich Petr & Čechová Kateřina STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
22.-24. Choutek František & Vitikačová Diana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
22.-24. Kacafírek Aleš & Beranová Petra TAPOS LITOMĚŘICE 0
22.-24. Hanč Jan & Haasová Zuzana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
25.-28. Kudroň Jakub & Holanová Anna TŠ Standardklub Praha 0
25.-28. Durdovič Jan & Bedrníčková Lenka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
25.-28. Kulhavý František & Kulhavá Ladislava TK GRADACE KROMĚŘÍŽ 0
25.-28. Postl Jan & Jelínková Simona TANEČNÍ KLUB GO DANCE 2010 o.s. 0

Porota:
A) Houška Martin, Beroun (CZ)
B) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
C) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
D) Taraba Jan, Praha (CZ)
E) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
F) Štěpánková Marie, Ústí nad Labem (CZ)
G) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)