Protokol o výsledcích taneční soutěže

02.09.2012 - GRAND PRIX TEPLICE 2012 (Teplice)

Mládež + Dospělí – SAMBA

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Sluka Pavel & Kuklina Elizaveta STYL - DANCE TEPLICE 0
2. Sliška Ondřej & Valjentová Daniela STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
3. Poláček Marek & Koťátková Šárka TK ADMIRA KLADNO 0
4. Novák Jaroslav & Šmídová Petra STK PRAHA 0
5. Kukaň Josef & Šmídová Renáta STK PRAHA 0
6. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK ASTRA PRAHA 0
7. Doubrav Lukáš & Černá Daniela TK HELLER 0
Semifinále (hodnocení)
8.-9. Chytra Jan & Ziganshina Diana TK MAESTRO 0
8.-9. Musal Jan & Kukučková Jana TK MAESTRO 0
10. Deyl Zbyněk & Červenková Martina MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA 0
2. kolo (hodnocení)
11. Lazarev Vladimír & Kulhánková Barbora TK MAESTRO 0
12.-13. Ullrich Petr & Čechová Kateřina STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
12.-13. Steska Vladimír & Rutzenstorferová Veronika STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
14. Vojíř Tomáš & Tetřevová Elizabeth STYL - DANCE TEPLICE 0
15.-18. Havíř Jan & Čepelková Ivana TK MAESTRO 0
15.-18. Mojdl Martin & Žďárská Ilona TK MAESTRO 0
15.-18. Suchý Zdeněk & Čepelová Tereza TK MAESTRO 0
15.-18. Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK LUNA LOUNY 0
1. kolo (hodnocení)
19. Postl Jan & Jelínková Simona TANEČNÍ KLUB GO DANCE 2010 o.s. 0
20.-24. Tušic Michal & Štefková Veronika STYL - DANCE TEPLICE 0
20.-24. Fialka Luděk & Morávková Pavlína TŠ Standardklub Praha 0
20.-24. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika TK LUNA LOUNY 0
20.-24. Durdovič Jan & Bedrníčková Lenka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
20.-24. Huněk Lukáš & Horáková Eliška TŠ Standardklub Praha 0
25.-26. Hanč Jan & Haasová Zuzana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
25.-26. Choutek František & Vitikačová Diana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0

Porota:
A) Houška Martin, Beroun (CZ)
B) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
C) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
D) Taraba Jan, Praha (CZ)
E) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
F) Štěpánková Marie, Ústí nad Labem (CZ)
G) Voborský Jan, Ústí nad Labem (CZ)