Protokol o výsledcích taneční soutěže

02.09.2012 - GRAND PRIX TEPLICE 2012 (Teplice)

Mládež + Dospělí – JIVE

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Sluka Pavel & Kuklina Elizaveta STYL - DANCE TEPLICE 0
2. Sliška Ondřej & Valjentová Daniela STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
3. Poláček Marek & Koťátková Šárka TK ADMIRA KLADNO 0
4. Novák Jaroslav & Šmídová Petra STK PRAHA 0
5. Kukaň Josef & Šmídová Renáta STK PRAHA 0
6. Doubrav Lukáš & Černá Daniela TK HELLER 0
Semifinále (hodnocení)
7.-8. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK ASTRA PRAHA 0
7.-8. Musal Jan & Kukučková Jana TK MAESTRO 0
9.-10. Deyl Zbyněk & Červenková Martina MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA 0
9.-10. Lazarev Vladimír & Kulhánková Barbora TK MAESTRO 0
2. kolo (hodnocení)
11. Ullrich Petr & Čechová Kateřina STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
12.-14. Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK LUNA LOUNY 0
12.-14. Vojíř Tomáš & Tetřevová Elizabeth STYL - DANCE TEPLICE 0
12.-14. Steska Vladimír & Rutzenstorferová Veronika STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
15.-18. Mojdl Martin & Žďárská Ilona TK MAESTRO 0
15.-18. Havíř Jan & Čepelková Ivana TK MAESTRO 0
15.-18. Chytra Jan & Ziganshina Diana TK MAESTRO 0
15.-18. Suchý Zdeněk & Čepelová Tereza TK MAESTRO 0
1. kolo (hodnocení)
19. Postl Jan & Jelínková Simona TANEČNÍ KLUB GO DANCE 2010 o.s. 0
20. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika TK LUNA LOUNY 0
21. Hanč Jan & Haasová Zuzana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
22.-26. Choutek František & Vitikačová Diana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
22.-26. Tušic Michal & Štefková Veronika STYL - DANCE TEPLICE 0
22.-26. Durdovič Jan & Bedrníčková Lenka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM 0
22.-26. Huněk Lukáš & Horáková Eliška TŠ Standardklub Praha 0
22.-26. Fialka Luděk & Morávková Pavlína TŠ Standardklub Praha 0

Porota:
A) Houška Martin, Beroun (CZ)
B) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
C) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
D) Taraba Jan, Praha (CZ)
E) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
F) Štěpánková Marie, Ústí nad Labem (CZ)
G) Voborský Jan, Ústí nad Labem (CZ)