Protokol o výsledcích taneční soutěže
14.04.2013 - Mimoňský střevíček - amatérská liga SUT (Mimoň) |
||||
Junioři - ST |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Tvrdík Roman & Hanušová Tereza | TK TŠ Novákovi Kutná Hora | 33 | |
2. | Rychtera Jan & Vítková Anastázie | TŠ DUHA Česká Lípa | 27 | |
3. | Chmel Filip & Filounková Petra | TAK Dance Jaroměř | 24 | |
4. | Karban Filip & Mesteková Tereza | DTK Boráček Nový Bor | 20 | |
5. | Ježdík Marek & Kolčová Kateřina | DTK Boráček Nový Bor | 19 | |
6. | Gluškov Alex & Zástavová Alice | TŠ DUHA Česká Lípa | 18 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7.-9. | Růžička Igor & Hadrovská Adéla | TŠ DUHA Česká Lípa | 15 | |
7.-9. | Míšek Martin & Pešová Denisa | TK TŠ Novákovi Kutná Hora | 15 | |
7.-9. | Truneček Vojtěch Adam & Vašíčková Lucie | TŠ manželů Stinkových Mladá Boleslav | 15 | |
10. | Voříšek Lukáš & Pánková Marie Kateřina | TŠ DUHA Česká Lípa | 14 | |
11. | Hakl Jakub & Jelínková Kateřina | DTK Boráček Nový Bor | 13 | |
12. | Čermák Jan & Jahodová Kristýna | TŠ DUHA Česká Lípa | 12 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
13. | Maroušek Štěpán & Vášová Dita | TŠ Blanky Vášové Praha | 11 | |
14.-15. | Hájek Jakub & Němcová Tereza | TAK Dance Jaroměř | 9 | |
14.-15. | Pouš Jan & Klimek Vladlena | TŠ Vavruška Praha | 9 | |
16.-17. | Jančošek Tomáš & Navrátilíková Kateřina | TŠ Vavruška Praha | 7 | |
16.-17. | Trunec Štěpán & Fialová Eva | TŠ Standardklub Praha | 7 | |
18.-19. | Voříšek Milan & Lusková Bianka | TŠ DUHA Česká Lípa | 5 | |
18.-19. | Šubrt Jan & Sorokolit Yulia | TŠ Vavruška Praha | 5 | |
20.-24. | Ščepko Vladimír & Gremlicová Adéla | TŠ manželů Hofmannových Most | 0 | |
20.-24. | Svatý Štěpán & Krejčí Veronika | TŠ Standardklub Praha | 0 | |
20.-24. | Valeš Michal & Čižmářová Pavlína | TAK Dance Jaroměř | 0 | |
20.-24. | Stejskal Jaromír & Folcová Nicole | TK Koškovi Liberec | 0 | |
20.-24. | Tomín Filip & Čáslavská Anna | TK Koškovi Liberec | 0 | |
Porota: A) Josef Jaromír, Varnsdorf (CZ) B) Karbanová Romana, Nový Bor (CZ) C) Knížetová Dagmar, Chomutov (CZ) D) Rektor Milan, Děčín (CZ) E) Hanich Lukáš, Česká Lípa (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!