Protokol o výsledcích taneční soutěže

01.09.2013 - GRAND PRIX TEPLICE 2013 (Teplice)

Mládež + Dospělí - WALTZ

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Ondřej Sliška & Daniela Valjentová STK Gebert Ústí nad Labem 0
2. Pavel Vitošek & Veronika Vitošková TK Sparta Praha 0
3. Jiří Gross & Tereza Šimáčková KST Silueta Praha 0
4. Martin Štumar & Olga Kalinová Madat TŠ Plamínek Praha 0
5. Zbyněk Deyl & Martina Červenková Madat TŠ Plamínek Praha 0
6. Oleg Zemlyakov & Gabriela Metalová TK Maestro Praha 0
Semifinále (hodnocení)
7. Vojtěch Sidorin & Kristýna Buzková Astra Praha 0
8. Tomáš Fukar & Lucia Horkavá TK Sparta Praha 0
9.-10. Jan Smělý & Julia Kolesnichenko STK Gebert Ústí nad Labem 0
9.-10. Lukáš Belo & Kateřina Hanzlíková Styl-Dance Teplice 0
11.-12. Martin Benýšek & Klára Mutinská Madat TŠ Plamínek Praha 0
11.-12. Štěpán Pleyer & Renáta Plšková Tapos Litoměřice 0
2. kolo (hodnocení)
13. Pavel Zuska & Petra Chytilová Taneční klub Hes, o.s. 0
14. Pavel Mráz & Lucie Růžičková KAT Zbraslav 0
15.-19. Jiří Šabík & Lucie Jarolímková Madat TŠ Plamínek Praha 0
15.-19. Karel Stanke & Zuzana Drahovzalová TK Bohuslava Matiáše Kolín 0
15.-19. Pavel Jelínek & Tereza Jelínková TK Luna Louny 0
15.-19. Jakub Landovský & Kateřina Růžičková KAT Zbraslav 0
15.-19. Martin Kreissl & Alžběta Kreisslová TK Admira Kladno 0
20.-25. Tomáš Vojíř & Anna Trübenekrová Styl-Dance Teplice 0
20.-25. František Kalina & Martina Dudková Astra Praha 0
20.-25. Jaroslav Smělý & Jana Smělá TK Romany Chvátalové Beroun 0
20.-25. Petr Ullrich & Kateřina Čechová STK Gebert Ústí nad Labem 0
20.-25. Jiří Svoboda & Petra Kopecká Astra Praha 0
20.-25. Luděk Fialka & Pavlína Morávková TŠ StandardKlub Praha 0
1. kolo (hodnocení)
26.-27. Filip Vávra & Lucie Jedličková TK Chvaletice 0
26.-27. František Choutek & Diana Vitikačová STK Gebert Ústí nad Labem 0
28.-30. Jakub Hablovič & Lenka Fialová Koloseum Dance Team Plzeň 0
28.-30. Martin Bubeníček & Veronika Sailerová TK Luna Louny 0
28.-30. Martin Minasjan & Helena Březinová TŠ StandardKlub Praha 0
31.-36. Lukáš Juren & Adéla Drábová TK Admira Kladno 0
31.-36. Jan Durdovič & Lenka Bedrníčková STK Gebert Ústí nad Labem 0
31.-36. Petr Štukjunger & Markéta Šlesingrová TŠ StandardKlub Praha 0
31.-36. Ivo Kreisl & Marie Magdalena Dufková KAT Zbraslav 0
31.-36. Filip Medřický & Tereza Beránková TŠ StandardKlub Praha 0
31.-36. Martin Batala & Ester Ježíková TK Admira Kladno 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Houška Martin, Beroun (CZ)
C) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
D) Sluka Pavel, Praha (CZ)
E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
F) Taraba Jan, Praha (CZ)
G) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)