Protokol o výsledcích taneční soutěže

01.09.2013 - GRAND PRIX TEPLICE 2013 (Teplice)

Mládež + Dospělí - VALČÍK

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Ondřej Sliška & Daniela Valjentová STK Gebert Ústí nad Labem 0
2. Pavel Vitošek & Veronika Vitošková TK Sparta Praha 0
3. Jiří Gross & Tereza Šimáčková KST Silueta Praha 0
4. Martin Štumar & Olga Kalinová Madat TŠ Plamínek Praha 0
5. Zbyněk Deyl & Martina Červenková Madat TŠ Plamínek Praha 0
6. Oleg Zemlyakov & Gabriela Metalová TK Maestro Praha 0
Semifinále (hodnocení)
7. Tomáš Fukar & Lucia Horkavá TK Sparta Praha 0
8.-11. Jiří Šabík & Lucie Jarolímková Madat TŠ Plamínek Praha 0
8.-11. Jan Smělý & Julia Kolesnichenko STK Gebert Ústí nad Labem 0
8.-11. Štěpán Pleyer & Renáta Plšková Tapos Litoměřice 0
8.-11. Vojtěch Sidorin & Kristýna Buzková Astra Praha 0
12.-13. Pavel Zuska & Petra Chytilová Taneční klub Hes, o.s. 0
12.-13. Lukáš Belo & Kateřina Hanzlíková Styl-Dance Teplice 0
2. kolo (hodnocení)
14.-15. Karel Stanke & Zuzana Drahovzalová TK Bohuslava Matiáše Kolín 0
14.-15. Martin Benýšek & Klára Mutinská Madat TŠ Plamínek Praha 0
16.-19. Martin Bubeníček & Veronika Sailerová TK Luna Louny 0
16.-19. Jakub Landovský & Kateřina Růžičková KAT Zbraslav 0
16.-19. Pavel Mráz & Lucie Růžičková KAT Zbraslav 0
16.-19. Pavel Jelínek & Tereza Jelínková TK Luna Louny 0
20.-24. Jaroslav Smělý & Jana Smělá TK Romany Chvátalové Beroun 0
20.-24. Luděk Fialka & Pavlína Morávková TŠ StandardKlub Praha 0
20.-24. Martin Kreissl & Alžběta Kreisslová TK Admira Kladno 0
20.-24. František Kalina & Martina Dudková Astra Praha 0
20.-24. Tomáš Vojíř & Anna Trübenekrová Styl-Dance Teplice 0
1. kolo (hodnocení)
25.-27. Jiří Svoboda & Petra Kopecká Astra Praha 0
25.-27. Jakub Hablovič & Lenka Fialová Koloseum Dance Team Plzeň 0
25.-27. Petr Ullrich & Kateřina Čechová STK Gebert Ústí nad Labem 0
28.-29. František Choutek & Diana Vitikačová STK Gebert Ústí nad Labem 0
28.-29. Petr Štukjunger & Markéta Šlesingrová TŠ StandardKlub Praha 0
30.-31. Ivo Kreisl & Marie Magdalena Dufková KAT Zbraslav 0
30.-31. Martin Minasjan & Helena Březinová TŠ StandardKlub Praha 0
32.-36. Lukáš Juren & Adéla Drábová TK Admira Kladno 0
32.-36. Jan Durdovič & Lenka Bedrníčková STK Gebert Ústí nad Labem 0
32.-36. Filip Vávra & Lucie Jedličková TK Chvaletice 0
32.-36. Martin Batala & Ester Ježíková TK Admira Kladno 0
32.-36. Filip Medřický & Tereza Beránková TŠ StandardKlub Praha 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Houška Martin, Beroun (CZ)
C) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
D) Sluka Pavel, Praha (CZ)
E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
F) Taraba Jan, Praha (CZ)
G) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)