Protokol o výsledcích taneční soutěže
01.09.2013 - GRAND PRIX TEPLICE 2013 (Teplice) |
||||
Mládež + Dospělí - SLOWFOX |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Ondřej Sliška & Daniela Valjentová | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
2. | Pavel Vitošek & Veronika Vitošková | TK Sparta Praha | 0 | |
3. | Jiří Gross & Tereza Šimáčková | KST Silueta Praha | 0 | |
4. | Martin Štumar & Olga Kalinová | Madat TŠ Plamínek Praha | 0 | |
5. | Zbyněk Deyl & Martina Červenková | Madat TŠ Plamínek Praha | 0 | |
6. | Oleg Zemlyakov & Gabriela Metalová | TK Maestro Praha | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7.-8. | Vojtěch Sidorin & Kristýna Buzková | Astra Praha | 0 | |
7.-8. | Tomáš Fukar & Lucia Horkavá | TK Sparta Praha | 0 | |
9.-10. | Jan Smělý & Julia Kolesnichenko | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
9.-10. | Pavel Zuska & Petra Chytilová | Taneční klub Hes, o.s. | 0 | |
11.-12. | Lukáš Belo & Kateřina Hanzlíková | Styl-Dance Teplice | 0 | |
11.-12. | Štěpán Pleyer & Renáta Plšková | Tapos Litoměřice | 0 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
13.-14. | Jiří Šabík & Lucie Jarolímková | Madat TŠ Plamínek Praha | 0 | |
13.-14. | Martin Benýšek & Klára Mutinská | Madat TŠ Plamínek Praha | 0 | |
15.-17. | Pavel Jelínek & Tereza Jelínková | TK Luna Louny | 0 | |
15.-17. | Pavel Mráz & Lucie Růžičková | KAT Zbraslav | 0 | |
15.-17. | Ivo Kreisl & Marie Magdalena Dufková | KAT Zbraslav | 0 | |
18.-27. | František Kalina & Martina Dudková | Astra Praha | 0 | |
18.-27. | Martin Kreissl & Alžběta Kreisslová | TK Admira Kladno | 0 | |
18.-27. | Jaroslav Smělý & Jana Smělá | TK Romany Chvátalové Beroun | 0 | |
18.-27. | Petr Ullrich & Kateřina Čechová | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
18.-27. | František Choutek & Diana Vitikačová | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
18.-27. | Luděk Fialka & Pavlína Morávková | TŠ StandardKlub Praha | 0 | |
18.-27. | Karel Stanke & Zuzana Drahovzalová | TK Bohuslava Matiáše Kolín | 0 | |
18.-27. | Jiří Svoboda & Petra Kopecká | Astra Praha | 0 | |
18.-27. | Petr Štukjunger & Markéta Šlesingrová | TŠ StandardKlub Praha | 0 | |
18.-27. | Tomáš Vojíř & Anna Trübenekrová | Styl-Dance Teplice | 0 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
28.-32. | Filip Vávra & Lucie Jedličková | TK Chvaletice | 0 | |
28.-32. | Jan Durdovič & Lenka Bedrníčková | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
28.-32. | Martin Bubeníček & Veronika Sailerová | TK Luna Louny | 0 | |
28.-32. | Martin Batala & Ester Ježíková | TK Admira Kladno | 0 | |
28.-32. | Martin Minasjan & Helena Březinová | TŠ StandardKlub Praha | 0 | |
33.-35. | Jakub Hablovič & Lenka Fialová | Koloseum Dance Team Plzeň | 0 | |
33.-35. | Jakub Landovský & Kateřina Růžičková | KAT Zbraslav | 0 | |
33.-35. | Lukáš Juren & Adéla Drábová | TK Admira Kladno | 0 | |
Porota: A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ) B) Houška Martin, Beroun (CZ) C) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ) D) Sluka Pavel, Praha (CZ) E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) F) Taraba Jan, Praha (CZ) G) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!