Protokol o výsledcích taneční soutěže

01.09.2013 - GRAND PRIX TEPLICE 2013 (Teplice)

Mládež + Dospělí - QUICKSTEP

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Ondřej Sliška & Daniela Valjentová STK Gebert Ústí nad Labem 0
2. Pavel Vitošek & Veronika Vitošková TK Sparta Praha 0
3. Jiří Gross & Tereza Šimáčková KST Silueta Praha 0
4. Martin Štumar & Olga Kalinová Madat TŠ Plamínek Praha 0
5. Zbyněk Deyl & Martina Červenková Madat TŠ Plamínek Praha 0
6. Oleg Zemlyakov & Gabriela Metalová TK Maestro Praha 0
Semifinále (hodnocení)
7.-9. Tomáš Fukar & Lucia Horkavá TK Sparta Praha 0
7.-9. Jan Smělý & Julia Kolesnichenko STK Gebert Ústí nad Labem 0
7.-9. Vojtěch Sidorin & Kristýna Buzková Astra Praha 0
10. Lukáš Belo & Kateřina Hanzlíková Styl-Dance Teplice 0
11.-12. Pavel Zuska & Petra Chytilová Taneční klub Hes, o.s. 0
11.-12. Jiří Šabík & Lucie Jarolímková Madat TŠ Plamínek Praha 0
2. kolo (hodnocení)
13.-14. Martin Benýšek & Klára Mutinská Madat TŠ Plamínek Praha 0
13.-14. Štěpán Pleyer & Renáta Plšková Tapos Litoměřice 0
15. Pavel Jelínek & Tereza Jelínková TK Luna Louny 0
16.-17. Jiří Svoboda & Petra Kopecká Astra Praha 0
16.-17. Jakub Landovský & Kateřina Růžičková KAT Zbraslav 0
18.-24. Martin Kreissl & Alžběta Kreisslová TK Admira Kladno 0
18.-24. Karel Stanke & Zuzana Drahovzalová TK Bohuslava Matiáše Kolín 0
18.-24. Jaroslav Smělý & Jana Smělá TK Romany Chvátalové Beroun 0
18.-24. Petr Ullrich & Kateřina Čechová STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-24. František Choutek & Diana Vitikačová STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-24. Luděk Fialka & Pavlína Morávková TŠ StandardKlub Praha 0
18.-24. Pavel Mráz & Lucie Růžičková KAT Zbraslav 0
1. kolo (hodnocení)
25. Tomáš Vojíř & Anna Trübenekrová Styl-Dance Teplice 0
26. Martin Minasjan & Helena Březinová TŠ StandardKlub Praha 0
27.-30. Lukáš Juren & Adéla Drábová TK Admira Kladno 0
27.-30. Martin Bubeníček & Veronika Sailerová TK Luna Louny 0
27.-30. Jan Durdovič & Lenka Bedrníčková STK Gebert Ústí nad Labem 0
27.-30. Filip Medřický & Tereza Beránková TŠ StandardKlub Praha 0
31.-35. Ivo Kreisl & Marie Magdalena Dufková KAT Zbraslav 0
31.-35. Petr Štukjunger & Markéta Šlesingrová TŠ StandardKlub Praha 0
31.-35. Filip Vávra & Lucie Jedličková TK Chvaletice 0
31.-35. Jakub Hablovič & Lenka Fialová Koloseum Dance Team Plzeň 0
31.-35. Martin Batala & Ester Ježíková TK Admira Kladno 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Houška Martin, Beroun (CZ)
C) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
D) Sluka Pavel, Praha (CZ)
E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
F) Taraba Jan, Praha (CZ)
G) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)