Protokol o výsledcích taneční soutěže

31.08.2014 - GRAND PRIX TEPLICE 2014 (Teplice)

Dospělí + Mládež - WALTZ

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Pavel Vitošek & Veronika Vitošková TK Sparta Praha 0
2. Martin Štumar & Olga Kalinová Madat TŠ Plamínek Praha 0
3. Štěpán Pleyer & Renáta Plšková TAPOS Litoměřice 0
4. Jan Smělý & Julia Kolesnichenko TŠ Bella Danza Děčín 0
5. Pavel Both & Kristina Wáwrová Cool Dance Praha 0
6. Lukáš Belo & Kateřina Hanzlíková TK Styl Dance Teplice 0
7. Karel Zmeškal & Lenka Zmeškalová TK Sparta Praha 0
Semifinále (hodnocení)
8.-9. Pavel Jelínek & Tereza Jelínková TK Admira Kladno 0
8.-9. Pavel Zuska & Petra Chytilová Madat TŠ Plamínek Praha 0
10.-12. Matěj Janák & Andrea Kobrlová TK Chvaletice 0
10.-12. Karel Stanke & Zuzana Drahovzalová TK Bohuslava Matyáše Kolín 0
10.-12. Petr Absolon & Anna Krátká TK Chvaletice 0
13. František Kalina & Andrea Víznerová TŠ Hes o.s. 0
2. kolo (hodnocení)
14. Daniel Nedvídek & Dita Kohlschűtterová TK Chvaletice 0
15. Martin Kreissl & Alžběta Kreisslová TK Admira Kladno 0
16.-19. Lubor Hála & Šárka Hálová TK Sparta Praha 0
16.-19. František Choutek & Diana Vitikačová STK Gebert Ústí nad Labem 0
16.-19. Martin Votroubek & Anna Fišerová STK Gebert Ústí nad Labem 0
16.-19. Tomáš Vojíř & Barbora Konszká TK Styl Dance Teplice 0
20.-26. Martin Hejhal & Tereza Zunová Standart Klub Praha 0
20.-26. Jan Postl & Tereza Trunečková TK Styl Dance Teplice 0
20.-26. Václav Ženíšek & Adéla Nejedlá TK Styl Dance Teplice 0
20.-26. Martin Batala & Nikola Jeřábková TK Admira Kladno 0
20.-26. Petr Tauscher & Nikola Hrobařová TK Chvaletice 0
20.-26. Lukáš Holub & Nikola Latínová STK Gebert Ústí nad Labem 0
20.-26. Jan Mašek & Nikola Mikesková Team Diablo Praha 0
1. kolo (hodnocení)
27.-29. Michal Kladrubský & Helena Březinová Standart Klub Praha 0
27.-29. Martin Bubeníček & Veronika Sailerová Fénix Louny 0
27.-29. Marek Berzkowitsch & Sára Frankenfeldová TŠ Bella Danza Děčín 0
30. Petr Dudek & Martina Dudková STK Praha 0
31.-32. Roman Finsterle & Šarka Peštová TŠ Bella Danza Děčín 0
31.-32. Petr Vlček & Jindra Vlčková TŠ Bella Danza Děčín 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Houška Martin, Beroun (CZ)
C) Kuklina Elizaveta, Praha (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
F) Taraba Jan, Praha (CZ)
G) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)