Protokol o výsledcích taneční soutěže

31.08.2014 - GRAND PRIX TEPLICE 2014 (Teplice)

Dospělí + Mládež - VALČÍK

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Pavel Vitošek & Veronika Vitošková TK Sparta Praha 0
2. Martin Štumar & Olga Kalinová Madat TŠ Plamínek Praha 0
3. Štěpán Pleyer & Renáta Plšková TAPOS Litoměřice 0
4. Jan Smělý & Julia Kolesnichenko TŠ Bella Danza Děčín 0
5. Lukáš Belo & Kateřina Hanzlíková TK Styl Dance Teplice 0
6. Pavel Both & Kristina Wáwrová Cool Dance Praha 0
Semifinále (hodnocení)
7. Karel Stanke & Zuzana Drahovzalová TK Bohuslava Matyáše Kolín 0
8.-11. Karel Zmeškal & Lenka Zmeškalová TK Sparta Praha 0
8.-11. Matěj Janák & Andrea Kobrlová TK Chvaletice 0
8.-11. Petr Absolon & Anna Krátká TK Chvaletice 0
8.-11. Pavel Jelínek & Tereza Jelínková TK Admira Kladno 0
12.-13. Pavel Zuska & Petra Chytilová Madat TŠ Plamínek Praha 0
12.-13. František Kalina & Andrea Víznerová TŠ Hes o.s. 0
2. kolo (hodnocení)
14.-18. Martin Votroubek & Anna Fišerová STK Gebert Ústí nad Labem 0
14.-18. Martin Hejhal & Tereza Zunová Standart Klub Praha 0
14.-18. Martin Kreissl & Alžběta Kreisslová TK Admira Kladno 0
14.-18. Lubor Hála & Šárka Hálová TK Sparta Praha 0
14.-18. Tomáš Vojíř & Barbora Konszká TK Styl Dance Teplice 0
19.-20. Daniel Nedvídek & Dita Kohlschűtterová TK Chvaletice 0
19.-20. František Choutek & Diana Vitikačová STK Gebert Ústí nad Labem 0
21.-25. Jan Postl & Tereza Trunečková TK Styl Dance Teplice 0
21.-25. Jan Mašek & Nikola Mikesková Team Diablo Praha 0
21.-25. Martin Bubeníček & Veronika Sailerová Fénix Louny 0
21.-25. Petr Tauscher & Nikola Hrobařová TK Chvaletice 0
21.-25. Michal Kladrubský & Helena Březinová Standart Klub Praha 0
1. kolo (hodnocení)
26.-29. Lukáš Holub & Nikola Latínová STK Gebert Ústí nad Labem 0
26.-29. Petr Dudek & Martina Dudková STK Praha 0
26.-29. Marek Berzkowitsch & Sára Frankenfeldová TŠ Bella Danza Děčín 0
26.-29. Václav Ženíšek & Adéla Nejedlá TK Styl Dance Teplice 0
30.-31. Roman Finsterle & Šarka Peštová TŠ Bella Danza Děčín 0
30.-31. Martin Batala & Nikola Jeřábková TK Admira Kladno 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Houška Martin, Beroun (CZ)
C) Kuklina Elizaveta, Praha (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
F) Taraba Jan, Praha (CZ)
G) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)