Protokol o výsledcích taneční soutěže

31.08.2014 - GRAND PRIX TEPLICE 2014 (Teplice)

Dospělí + Mládež - SLOWFOX

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Pavel Vitošek & Veronika Vitošková TK Sparta Praha 0
2. Martin Štumar & Olga Kalinová Madat TŠ Plamínek Praha 0
3. Štěpán Pleyer & Renáta Plšková TAPOS Litoměřice 0
4. Jan Smělý & Julia Kolesnichenko TŠ Bella Danza Děčín 0
5. Pavel Both & Kristina Wáwrová Cool Dance Praha 0
6. Matěj Janák & Andrea Kobrlová TK Chvaletice 0
Semifinále (hodnocení)
7. Lukáš Belo & Kateřina Hanzlíková TK Styl Dance Teplice 0
8.-9. Pavel Zuska & Petra Chytilová Madat TŠ Plamínek Praha 0
8.-9. Petr Absolon & Anna Krátká TK Chvaletice 0
10.-12. Karel Zmeškal & Lenka Zmeškalová TK Sparta Praha 0
10.-12. Karel Stanke & Zuzana Drahovzalová TK Bohuslava Matyáše Kolín 0
10.-12. Pavel Jelínek & Tereza Jelínková TK Admira Kladno 0
2. kolo (hodnocení)
13.-15. Lubor Hála & Šárka Hálová TK Sparta Praha 0
13.-15. František Kalina & Andrea Víznerová TŠ Hes o.s. 0
13.-15. Martin Kreissl & Alžběta Kreisslová TK Admira Kladno 0
16. František Choutek & Diana Vitikačová STK Gebert Ústí nad Labem 0
17.-19. Daniel Nedvídek & Dita Kohlschűtterová TK Chvaletice 0
17.-19. Martin Votroubek & Anna Fišerová STK Gebert Ústí nad Labem 0
17.-19. Martin Hejhal & Tereza Zunová Standart Klub Praha 0
20.-24. Jan Postl & Tereza Trunečková TK Styl Dance Teplice 0
20.-24. Tomáš Vojíř & Barbora Konszká TK Styl Dance Teplice 0
20.-24. Martin Bubeníček & Veronika Sailerová Fénix Louny 0
20.-24. Petr Tauscher & Nikola Hrobařová TK Chvaletice 0
20.-24. Michal Kladrubský & Helena Březinová Standart Klub Praha 0
1. kolo (hodnocení)
25.-26. Jan Mašek & Nikola Mikesková Team Diablo Praha 0
25.-26. Petr Dudek & Martina Dudková STK Praha 0
27. Martin Batala & Nikola Jeřábková TK Admira Kladno 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Houška Martin, Beroun (CZ)
C) Kuklina Elizaveta, Praha (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
F) Taraba Jan, Praha (CZ)
G) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)