Protokol o výsledcích taneční soutěže

31.08.2014 - GRAND PRIX TEPLICE 2014 (Teplice)

Dospělí + Mládež - QUICKSTEP

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Pavel Vitošek & Veronika Vitošková TK Sparta Praha 0
2. Martin Štumar & Olga Kalinová Madat TŠ Plamínek Praha 0
3. Štěpán Pleyer & Renáta Plšková TAPOS Litoměřice 0
4. Lukáš Belo & Kateřina Hanzlíková TK Styl Dance Teplice 0
5. Pavel Both & Kristina Wáwrová Cool Dance Praha 0
6. Pavel Jelínek & Tereza Jelínková TK Admira Kladno 0
7. Matěj Janák & Andrea Kobrlová TK Chvaletice 0
Semifinále (hodnocení)
8. Jan Smělý & Julia Kolesnichenko TŠ Bella Danza Děčín 0
9.-10. Petr Absolon & Anna Krátká TK Chvaletice 0
9.-10. Karel Stanke & Zuzana Drahovzalová TK Bohuslava Matyáše Kolín 0
11.-12. Karel Zmeškal & Lenka Zmeškalová TK Sparta Praha 0
11.-12. Martin Votroubek & Anna Fišerová STK Gebert Ústí nad Labem 0
2. kolo (hodnocení)
13. Pavel Zuska & Petra Chytilová Madat TŠ Plamínek Praha 0
14.-15. Martin Kreissl & Alžběta Kreisslová TK Admira Kladno 0
14.-15. František Kalina & Andrea Víznerová TŠ Hes o.s. 0
16.-17. Tomáš Vojíř & Barbora Konszká TK Styl Dance Teplice 0
16.-17. Daniel Nedvídek & Dita Kohlschűtterová TK Chvaletice 0
18.-25. Martin Hejhal & Tereza Zunová Standart Klub Praha 0
18.-25. Jan Mašek & Nikola Mikesková Team Diablo Praha 0
18.-25. Petr Dudek & Martina Dudková STK Praha 0
18.-25. František Choutek & Diana Vitikačová STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-25. Martin Bubeníček & Veronika Sailerová Fénix Louny 0
18.-25. Lubor Hála & Šárka Hálová TK Sparta Praha 0
18.-25. Petr Tauscher & Nikola Hrobařová TK Chvaletice 0
18.-25. Michal Kladrubský & Helena Březinová Standart Klub Praha 0
1. kolo (hodnocení)
26.-27. Lukáš Holub & Nikola Latínová STK Gebert Ústí nad Labem 0
26.-27. Martin Batala & Nikola Jeřábková TK Admira Kladno 0
28. Václav Ženíšek & Adéla Nejedlá TK Styl Dance Teplice 0
29.-31. Roman Finsterle & Šarka Peštová TŠ Bella Danza Děčín 0
29.-31. Petr Vlček & Jindra Vlčková TŠ Bella Danza Děčín 0
29.-31. Marek Berzkowitsch & Sára Frankenfeldová TŠ Bella Danza Děčín 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Houška Martin, Beroun (CZ)
C) Kuklina Elizaveta, Praha (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
F) Taraba Jan, Praha (CZ)
G) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)