Protokol o výsledcích taneční soutěže
31.08.2014 - GRAND PRIX TEPLICE 2014 (Teplice) |
||||
Dospělí + Mládež - Standardní tance |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Pavel Vitošek & Veronika Vitošková | TK Sparta Praha | 0 | |
2. | Martin Štumar & Olga Kalinová | Madat TŠ Plamínek Praha | 0 | |
3. | Štěpán Pleyer & Renáta Plšková | TAPOS Litoměřice | 0 | |
4. | Jan Smělý & Julia Kolesnichenko | TŠ Bella Danza Děčín | 0 | |
5. | Pavel Both & Kristina Wáwrová | Cool Dance Praha | 0 | |
6. | Lukáš Belo & Kateřina Hanzlíková | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7. | Pavel Jelínek & Tereza Jelínková | TK Admira Kladno | 0 | |
8. | Matěj Janák & Andrea Kobrlová | TK Chvaletice | 0 | |
9. | Karel Stanke & Zuzana Drahovzalová | TK Bohuslava Matyáše Kolín | 0 | |
10.-11. | Petr Absolon & Anna Krátká | TK Chvaletice | 0 | |
10.-11. | Pavel Zuska & Petra Chytilová | Madat TŠ Plamínek Praha | 0 | |
12. | Karel Zmeškal & Lenka Zmeškalová | TK Sparta Praha | 0 | |
13. | František Kalina & Andrea Víznerová | TŠ Hes o.s. | 0 | |
14. | Martin Kreissl & Alžběta Kreisslová | TK Admira Kladno | 0 | |
15. | Martin Votroubek & Anna Fišerová | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
16. | Lubor Hála & Šárka Hálová | TK Sparta Praha | 0 | |
17. | Tomáš Vojíř & Barbora Konszká | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
18. | František Choutek & Diana Vitikačová | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
19. | Daniel Nedvídek & Dita Kohlschűtterová | TK Chvaletice | 0 | |
20. | Martin Hejhal & Tereza Zunová | Standart Klub Praha | 0 | |
21. | Petr Tauscher & Nikola Hrobařová | TK Chvaletice | 0 | |
22. | Jan Mašek & Nikola Mikesková | Team Diablo Praha | 0 | |
23. | Martin Bubeníček & Veronika Sailerová | Fénix Louny | 0 | |
24. | Jan Postl & Tereza Trunečková | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
25. | Michal Kladrubský & Helena Březinová | Standart Klub Praha | 0 | |
26. | Petr Dudek & Martina Dudková | STK Praha | 0 | |
27. | Lukáš Holub & Nikola Latínová | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
28. | Martin Batala & Nikola Jeřábková | TK Admira Kladno | 0 | |
29. | Václav Ženíšek & Adéla Nejedlá | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
30. | Marek Berzkowitsch & Sára Frankenfeldová | TŠ Bella Danza Děčín | 0 | |
31. | Roman Finsterle & Šarka Peštová | TŠ Bella Danza Děčín | 0 | |
32. | Petr Vlček & Jindra Vlčková | TŠ Bella Danza Děčín | 0 | |
Porota: A) Vyhodnocení 1 B) Vyhodnocení 2 C) Vyhodnocení 3 |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!