Protokol o výsledcích taneční soutěže
31.08.2014 - GRAND PRIX TEPLICE 2014 (Teplice) |
||||
Děti + Junioři - QUICKSTEP |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Jan Plšek & Michaela Sádková | TAPOS Litoměřice | 0 | |
2. | Matěj Svoboda & Pavla Řezníčková | TK Sport Agency Praha | 0 | |
3. | Matěj Vais & Tereza Sailerová | Madat TŠ Plamínek Praha | 0 | |
4. | Vít Lorenc & Michaela Švábenická | Cool Dance Praha | 0 | |
5. | Sebastian Petry & Audrey Wangle | TAPOS Litoměřice | 0 | |
6. | Jakub Vrecko & Marie Baranová | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7. | Martin Krátký & Eliška Stehnová | KST Silueta Praha | 0 | |
8.-15. | Jan Pecha & Nelly Antalovicszová | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
8.-15. | Jan Macek & Anna Ctiborová | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
8.-15. | Petr Vengrynský & Laura Kopecká | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
8.-15. | Jan Benedikt & Štěpánka Drobná | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
8.-15. | Vojtěch Kočárník & Valerie Kočárníková | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
8.-15. | Martin Hucek & Markéta Baranová | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
8.-15. | Jan Hasala & Aneta Paurová | TŠ Bella Danza Děčín | 0 | |
8.-15. | Tomáš Vaněk & Ema Körnerová | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
16.-18. | Jakub Novotný & Evelína Donici | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
16.-18. | Matyáš Přibyl & Pavlína Škodová | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
16.-18. | Vít Rajdl & Natálie Kulhánková | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
19.-21. | Jakub Dohnal & Zdeňka Pechová | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
19.-21. | Jan Brunc & Marie Macková | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
19.-21. | Adam Lasík & Timea Malátková | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
22.-23. | Daniel Fitsay & Karolína Koubová | TK Styl Dance Teplice | 0 | |
22.-23. | Daniel Slatinka & Klára Herodesová | TŠ Bella Danza Děčín | 0 | |
Porota: A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ) B) Houška Martin, Beroun (CZ) C) Kuklina Elizaveta, Praha (CZ) D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ) E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) F) Taraba Jan, Praha (CZ) G) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!