Protokol o výsledcích taneční soutěže
23.05.2015 - Festival tanečního mládí 2015 - Mistrovství ČR SUT (Česká Lípa) |
||||
Junioři - Česká polka |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Taisler Kevin & Hamacheová Sabina | DTK Boráček Nový Bor | 0 | |
2. | Rychtera Jan & Vítková Anastázie | Taneční škola Duha Česká Lípa | 0 | |
3. | Malý Michal & Valkovičová Katka | Danza Brno | 0 | |
4. | Roháček Vít & Straková Aneta | Studio Bianca Brno | 0 | |
5. | Gluškov Alex & Zástavová Alice | Taneční škola Duha Česká Lípa | 0 | |
6. | Bříza Daniel & Klasová Kristýna | TKG Hlinsko | 0 | |
7. | Potůček Ondřej & Spilková Anna | TKG Hlinsko | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
8.-9. | Růžička Igor & Jarolímková Žaneta | Taneční škola Duha Česká Lípa | 0 | |
8.-9. | Prouza Josef & Vaňková Veronika | TK Broumov Broumov | 0 | |
10. | Poslušný Jakub & Boguajová Dominika | TŠ Gradus Hlinsko | 0 | |
11. | Záhorec Jan & Šulcová Veronika | TK Rytmus Roudnice nad Labem | 0 | |
12. | Musil Pavel & Ticháčková Michaela | TK Broumov Broumov | 0 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
13.-15. | Machů David & Štěpánková Lenka | Klub společenských tanců A+D Mědílkovi Zlín | 0 | |
13.-15. | Ředina Ondřej & Fránková Gabriela | Studio Bianca Brno | 0 | |
13.-15. | Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna | Taneční škola StandardKlub Praha | 0 | |
16.-18. | Kříž Matěj & Janštová Terezie | TK Rytmus Roudnice nad Labem | 0 | |
16.-18. | Peterka Denis & Formánková Dita | TK Luna Louny | 0 | |
16.-18. | Bajer Daniel & Obrusníková Jana | Taneční škola StandardKlub Praha | 0 | |
Porota: A) Kleinbergová Vladislava, Stránčice (CZ) B) Mossigová Pavlína, Svor (CZ) C) Prouza Josef, Praha (CZ) D) Rektor Milan, Děčín (CZ) E) Řídel Karel, Česká Lípa (CZ) F) Turková Lenka, Žatec (CZ) G) Vlach Dušan, Ostrava (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!