Protokol o výsledcích taneční soutěže

30.08.2015 - GRAND PRIX TEPLICE 2015 (Teplice)

Děti + Junioři - WALTZ

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Lorenc Vít & Švábenická Michaela Cool Dance Praha 0
2. Petry Sebastian & Wangle Audrey Tapos Litoměřice 0
3. Matuš Lukáš & Faltusová Klára KST Silueta Praha 0
4. Krátký Daniel & Janáková Klára TK Chvaletice 0
5. Krátký Martin & Stehnová Eliška Madat TŠ Plamínek Praha 0
6. Makovec Daniel & Topinková Tereza TK Astra Praha 0
Semifinále (hodnocení)
7. Vengrynský Petr & Kopecká Laura Tapos Litoměřice 0
8.-9. Fried Martin & Vaňáčová Johana KAT Zbraslav 0
8.-9. Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem 0
10.-12. Pecha Jan & Kulhánková Natálie Styl-Dance Teplice 0
10.-12. Benedikt Jan & Drobná Štěpánka Styl-Dance Teplice 0
10.-12. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TK TŠ Novákovi Kutná Hora 0
2. kolo (hodnocení)
13.-15. Dohnal Jakub & Pechová Zdeňka Styl-Dance Teplice 0
13.-15. Lasík Adam & Malátková Timea Styl-Dance Teplice 0
13.-15. Brunc Jan & Košková Lucie STK Gebert Ústí nad Labem 0
16.-17. Roubíček Jan & Šubertová Rebecca TK Astra Praha 0
16.-17. Novotný Jakub & Donici Evelína Styl-Dance Teplice 0
18.-22. Rajdl Vít & Antolovicsová Nelly Styl-Dance Teplice 0
18.-22. Slatinka Daniel & Zemancová Patricie Bella Danza Děčín 0
18.-22. Hroch Vít & Koubová Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-22. Vopinka Filip & Líšťanská Zuzana Fénix Louny 0
18.-22. Drobný Matyáš & Macková Marie Styl-Dance Teplice 0
1. kolo (hodnocení)
23.-25. Myška Marek & Hubáčková Barbora Styl-Dance Teplice 0
23.-25. Dohnal Vít & Pozdnakova Sofija Styl-Dance Teplice 0
23.-25. Fitsay Denis & Vospálková Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
26.-27. Macháček Hynek & Rabihová Nicol Styl-Dance Teplice 0
26.-27. Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína Styl-Dance Teplice 0
28. Souček Matěj & Ungerová Klára Styl-Dance Teplice 0
29. Peterka Jiří & Pavlíková Sára Fénix Louny 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Suchý Jaroslav, Praha (CZ)
F) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
G) Zimová Vendula, Teplice (CZ)