Protokol o výsledcích taneční soutěže

30.08.2015 - GRAND PRIX TEPLICE 2015 (Teplice)

Mládež + Dospělí - WALTZ

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vitošek Pavel & Vitošková Veronika TK Sparta Praha 0
2. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha 0
3. Štumar Martin & Kalinová Olga Madat TŠ Plamínek Praha 0
4. Musal Jan & Kukučová Jana Cool Dance Praha 0
5. Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina Styl-Dance Teplice 0
6. Deyl Zbyněk & Deylová Martina Madat TŠ Plamínek Praha 0
Semifinále (hodnocení)
7.-8. Both Pavel & Wáwrová Kristina Cool Dance Praha 0
7.-8. Werthaim Jan & Rennerová Michelle Tapos Litoměřice 0
9. Janák Matěj & Krátká Anna TK Chvaletice 0
10.-12. Smělý Jan & Kolesnichenko Julia TK Sparta Praha 0
10.-12. Plšek Jan & Škodová Lenka Tapos Litoměřice 0
10.-12. Čech Martin & Čechová Kateřina Fénix Louny 0
2. kolo (hodnocení)
13.-15. Votroubek Martin & Plšková Renata Tapos Litoměřice 0
13.-15. Litvinov Alexander & Litvinová Natalia KAT Zbraslav 0
13.-15. Stanke Karel & Drahovzalová Zuzana TK Sparta Praha 0
16.-18. Sehors Jakub & Sádková Michaela TK Maestro Praha 0
16.-18. Měcháček Natanael & Kratochvílová Kamila TŠ StandardKlub Praha 0
16.-18. Vojíř Tomáš & Konszká Barbora Styl-Dance Teplice 0
19.-20. Tvrdík Roman & Nováková Barbora TK TŠ Novákovi Kutná Hora 0
19.-20. Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK Admira Kladno 0
21.-23. Kladrubský Michal & Březinová Helena TŠ StandardKlub Praha 0
21.-23. Koválik Tomáš & Dudková Martina KAT Zbraslav 0
21.-23. Mráz Pavel & Růžičková Lucie KST Silueta Praha 0
1. kolo (hodnocení)
24.-25. Kolda Martin & Buzková Kristýna Cool Dance Praha 0
24.-25. Hejhal Martin & Zunová Tereza TŠ StandardKlub Praha 0
26.-27. Choutek František & Vitikačová Diana STK Gebert Ústí nad Labem 0
26.-27. Kalous Tomáš & Trunečková Tereza STK Praha 0
28.-29. Smělý Jaroslav & Smělá Jana TK R. Chvátalové Beroun 0
28.-29. Franěk Josef & Fischerová Adéla TK Astra Praha 0
30.-33. Valík Ondřej & Frýdová Karolína TK Chvaletice 0
30.-33. Havíř Jan & Podshivalova Daria TK Maestro Praha 0
30.-33. Ženíšek Václav & Ctiborová Anna Styl-Dance Teplice 0
30.-33. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika Fénix Louny 0
34.-36. Kacafírek Aleš & Švihlíková Adéla TŠ Radka Linka 0
34.-36. Postl Jan & Tržilová Viktorie Styl-Dance Teplice 0
34.-36. Čeřovský Jaroslav & Jedličková Lucie TK Chvaletice 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Suchý Jaroslav, Praha (CZ)
F) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
G) Zimová Vendula, Teplice (CZ)