Protokol o výsledcích taneční soutěže

30.08.2015 - GRAND PRIX TEPLICE 2015 (Teplice)

Mládež + Dospělí - TANGO

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vitošek Pavel & Vitošková Veronika TK Sparta Praha 0
2. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha 0
3. Štumar Martin & Kalinová Olga Madat TŠ Plamínek Praha 0
4. Musal Jan & Kukučová Jana Cool Dance Praha 0
5. Werthaim Jan & Rennerová Michelle Tapos Litoměřice 0
6. Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina Styl-Dance Teplice 0
7. Janák Matěj & Krátká Anna TK Chvaletice 0
Semifinále (hodnocení)
8. Both Pavel & Wáwrová Kristina Cool Dance Praha 0
9.-12. Smělý Jan & Kolesnichenko Julia TK Sparta Praha 0
9.-12. Litvinov Alexander & Litvinová Natalia KAT Zbraslav 0
9.-12. Votroubek Martin & Plšková Renata Tapos Litoměřice 0
9.-12. Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK Admira Kladno 0
13. Deyl Zbyněk & Deylová Martina Madat TŠ Plamínek Praha 0
2. kolo (hodnocení)
14.-16. Čech Martin & Čechová Kateřina Fénix Louny 0
14.-16. Plšek Jan & Škodová Lenka Tapos Litoměřice 0
14.-16. Měcháček Natanael & Kratochvílová Kamila TŠ StandardKlub Praha 0
17.-20. Tvrdík Roman & Nováková Barbora TK TŠ Novákovi Kutná Hora 0
17.-20. Hejhal Martin & Zunová Tereza TŠ StandardKlub Praha 0
17.-20. Vojíř Tomáš & Konszká Barbora Styl-Dance Teplice 0
17.-20. Sehors Jakub & Sádková Michaela TK Maestro Praha 0
21.-22. Kolda Martin & Buzková Kristýna Cool Dance Praha 0
21.-22. Koválik Tomáš & Dudková Martina KAT Zbraslav 0
1. kolo (hodnocení)
23.-27. Stanke Karel & Drahovzalová Zuzana TK Sparta Praha 0
23.-27. Kalous Tomáš & Trunečková Tereza STK Praha 0
23.-27. Mráz Pavel & Růžičková Lucie KST Silueta Praha 0
23.-27. Kladrubský Michal & Březinová Helena TŠ StandardKlub Praha 0
23.-27. Choutek František & Vitikačová Diana STK Gebert Ústí nad Labem 0
28. Kacafírek Aleš & Švihlíková Adéla TŠ Radka Linka 0
29.-33. Smělý Jaroslav & Smělá Jana TK R. Chvátalové Beroun 0
29.-33. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika Fénix Louny 0
29.-33. Havíř Jan & Podshivalova Daria TK Maestro Praha 0
29.-33. Ženíšek Václav & Ctiborová Anna Styl-Dance Teplice 0
29.-33. Postl Jan & Tržilová Viktorie Styl-Dance Teplice 0
34.-36. Valík Ondřej & Frýdová Karolína TK Chvaletice 0
34.-36. Čeřovský Jaroslav & Jedličková Lucie TK Chvaletice 0
34.-36. Franěk Josef & Fischerová Adéla TK Astra Praha 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Suchý Jaroslav, Praha (CZ)
F) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
G) Zimová Vendula, Teplice (CZ)