Protokol o výsledcích taneční soutěže

30.08.2015 - GRAND PRIX TEPLICE 2015 (Teplice)

Mládež + Dospělí - SLOWFOX

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vitošek Pavel & Vitošková Veronika TK Sparta Praha 0
2. Štumar Martin & Kalinová Olga Madat TŠ Plamínek Praha 0
3. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha 0
4. Musal Jan & Kukučová Jana Cool Dance Praha 0
5. Werthaim Jan & Rennerová Michelle Tapos Litoměřice 0
6. Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina Styl-Dance Teplice 0
7. Deyl Zbyněk & Deylová Martina Madat TŠ Plamínek Praha 0
Semifinále (hodnocení)
8. Both Pavel & Wáwrová Kristina Cool Dance Praha 0
9. Janák Matěj & Krátká Anna TK Chvaletice 0
10.-11. Smělý Jan & Kolesnichenko Julia TK Sparta Praha 0
10.-11. Litvinov Alexander & Litvinová Natalia KAT Zbraslav 0
12. Stanke Karel & Drahovzalová Zuzana TK Sparta Praha 0
2. kolo (hodnocení)
13.-14. Plšek Jan & Škodová Lenka Tapos Litoměřice 0
13.-14. Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK Admira Kladno 0
15.-17. Votroubek Martin & Plšková Renata Tapos Litoměřice 0
15.-17. Čech Martin & Čechová Kateřina Fénix Louny 0
15.-17. Měcháček Natanael & Kratochvílová Kamila TŠ StandardKlub Praha 0
18. Sehors Jakub & Sádková Michaela TK Maestro Praha 0
19.-23. Smělý Jaroslav & Smělá Jana TK R. Chvátalové Beroun 0
19.-23. Kolda Martin & Buzková Kristýna Cool Dance Praha 0
19.-23. Kladrubský Michal & Březinová Helena TŠ StandardKlub Praha 0
19.-23. Choutek František & Vitikačová Diana STK Gebert Ústí nad Labem 0
19.-23. Vojíř Tomáš & Konszká Barbora Styl-Dance Teplice 0
1. kolo (hodnocení)
24.-27. Tvrdík Roman & Nováková Barbora TK TŠ Novákovi Kutná Hora 0
24.-27. Koválik Tomáš & Dudková Martina KAT Zbraslav 0
24.-27. Hejhal Martin & Zunová Tereza TŠ StandardKlub Praha 0
24.-27. Mráz Pavel & Růžičková Lucie KST Silueta Praha 0
28. Kalous Tomáš & Trunečková Tereza STK Praha 0
29. Kacafírek Aleš & Švihlíková Adéla TŠ Radka Linka 0
30. Franěk Josef & Fischerová Adéla TK Astra Praha 0
31.-34. Valík Ondřej & Frýdová Karolína TK Chvaletice 0
31.-34. Čeřovský Jaroslav & Jedličková Lucie TK Chvaletice 0
31.-34. Postl Jan & Tržilová Viktorie Styl-Dance Teplice 0
31.-34. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika Fénix Louny 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Suchý Jaroslav, Praha (CZ)
F) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
G) Zimová Vendula, Teplice (CZ)