Protokol o výsledcích taneční soutěže

30.08.2015 - GRAND PRIX TEPLICE 2015 (Teplice)

Mládež + Dospělí - QUICKSTEP

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vitošek Pavel & Vitošková Veronika TK Sparta Praha 0
2. Štumar Martin & Kalinová Olga Madat TŠ Plamínek Praha 0
3. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha 0
4. Musal Jan & Kukučová Jana Cool Dance Praha 0
5. Werthaim Jan & Rennerová Michelle Tapos Litoměřice 0
6. Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina Styl-Dance Teplice 0
Semifinále (hodnocení)
7. Litvinov Alexander & Litvinová Natalia KAT Zbraslav 0
8. Janák Matěj & Krátká Anna TK Chvaletice 0
9.-10. Both Pavel & Wáwrová Kristina Cool Dance Praha 0
9.-10. Deyl Zbyněk & Deylová Martina Madat TŠ Plamínek Praha 0
11.-12. Měcháček Natanael & Kratochvílová Kamila TŠ StandardKlub Praha 0
11.-12. Smělý Jan & Kolesnichenko Julia TK Sparta Praha 0
2. kolo (hodnocení)
13.-14. Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK Admira Kladno 0
13.-14. Sehors Jakub & Sádková Michaela TK Maestro Praha 0
15.-17. Plšek Jan & Škodová Lenka Tapos Litoměřice 0
15.-17. Votroubek Martin & Plšková Renata Tapos Litoměřice 0
15.-17. Čech Martin & Čechová Kateřina Fénix Louny 0
18.-19. Kladrubský Michal & Březinová Helena TŠ StandardKlub Praha 0
18.-19. Kolda Martin & Buzková Kristýna Cool Dance Praha 0
20.-23. Choutek František & Vitikačová Diana STK Gebert Ústí nad Labem 0
20.-23. Vojíř Tomáš & Konszká Barbora Styl-Dance Teplice 0
20.-23. Koválik Tomáš & Dudková Martina KAT Zbraslav 0
20.-23. Tvrdík Roman & Nováková Barbora TK TŠ Novákovi Kutná Hora 0
1. kolo (hodnocení)
24.-25. Kacafírek Aleš & Švihlíková Adéla TŠ Radka Linka 0
24.-25. Mráz Pavel & Růžičková Lucie KST Silueta Praha 0
26.-27. Stanke Karel & Drahovzalová Zuzana TK Sparta Praha 0
26.-27. Hejhal Martin & Zunová Tereza TŠ StandardKlub Praha 0
28.-30. Valík Ondřej & Frýdová Karolína TK Chvaletice 0
28.-30. Smělý Jaroslav & Smělá Jana TK R. Chvátalové Beroun 0
28.-30. Kalous Tomáš & Trunečková Tereza STK Praha 0
31.-32. Čeřovský Jaroslav & Jedličková Lucie TK Chvaletice 0
31.-32. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika Fénix Louny 0
33.-36. Franěk Josef & Fischerová Adéla TK Astra Praha 0
33.-36. Ženíšek Václav & Ctiborová Anna Styl-Dance Teplice 0
33.-36. Postl Jan & Tržilová Viktorie Styl-Dance Teplice 0
33.-36. Havíř Jan & Podshivalova Daria TK Maestro Praha 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Suchý Jaroslav, Praha (CZ)
F) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
G) Zimová Vendula, Teplice (CZ)