Protokol o výsledcích taneční soutěže

30.08.2015 - GRAND PRIX TEPLICE 2015 (Teplice)

Mládež + Dospělí - Standardní tance

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vitošek Pavel & Vitošková Veronika TK Sparta Praha 0
2. Štumar Martin & Kalinová Olga Madat TŠ Plamínek Praha 0
3. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha 0
4. Musal Jan & Kukučová Jana Cool Dance Praha 0
5. Werthaim Jan & Rennerová Michelle Tapos Litoměřice 0
6. Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina Styl-Dance Teplice 0
7. Janák Matěj & Krátká Anna TK Chvaletice 0
8. Deyl Zbyněk & Deylová Martina Madat TŠ Plamínek Praha 0
Semifinále (hodnocení)
9. Both Pavel & Wáwrová Kristina Cool Dance Praha 0
10. Smělý Jan & Kolesnichenko Julia TK Sparta Praha 0
11. Litvinov Alexander & Litvinová Natalia KAT Zbraslav 0
12. Čech Martin & Čechová Kateřina Fénix Louny 0
13. Plšek Jan & Škodová Lenka Tapos Litoměřice 0
14. Votroubek Martin & Plšková Renata Tapos Litoměřice 0
15. Jelínek Pavel & Jelínková Tereza TK Admira Kladno 0
16. Měcháček Natanael & Kratochvílová Kamila TŠ StandardKlub Praha 0
17. Sehors Jakub & Sádková Michaela TK Maestro Praha 0
18. Stanke Karel & Drahovzalová Zuzana TK Sparta Praha 0
19. Vojíř Tomáš & Konszká Barbora Styl-Dance Teplice 0
20. Kolda Martin & Buzková Kristýna Cool Dance Praha 0
21. Kladrubský Michal & Březinová Helena TŠ StandardKlub Praha 0
22. Tvrdík Roman & Nováková Barbora TK TŠ Novákovi Kutná Hora 0
23. Choutek František & Vitikačová Diana STK Gebert Ústí nad Labem 0
24. Koválik Tomáš & Dudková Martina KAT Zbraslav 0
25. Mráz Pavel & Růžičková Lucie KST Silueta Praha 0
26. Hejhal Martin & Zunová Tereza TŠ StandardKlub Praha 0
27. Kalous Tomáš & Trunečková Tereza STK Praha 0
28. Kacafírek Aleš & Švihlíková Adéla TŠ Radka Linka 0
29. Smělý Jaroslav & Smělá Jana TK R. Chvátalové Beroun 0
30.-31. Valík Ondřej & Frýdová Karolína TK Chvaletice 0
30.-31. Franěk Josef & Fischerová Adéla TK Astra Praha 0
32. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika Fénix Louny 0
33.-34. Havíř Jan & Podshivalova Daria TK Maestro Praha 0
33.-34. Ženíšek Václav & Ctiborová Anna Styl-Dance Teplice 0
35. Postl Jan & Tržilová Viktorie Styl-Dance Teplice 0
36. Čeřovský Jaroslav & Jedličková Lucie TK Chvaletice 0

Porota:
A) Vyhodnocení 1
B) Vyhodnocení 2
C) Vyhodnocen 3