Protokol o výsledcích taneční soutěže

30.08.2015 - GRAND PRIX TEPLICE 2015 (Teplice)

Děti + Junioři - CHA CHA

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Maslák Daniel & Nebeská Karolína TAK Dance Hradec Králové 0
2. Lorenc Vít & Švábenická Michaela Cool Dance Praha 0
3. Matuš Lukáš & Faltusová Klára KST Silueta Praha 0
4. Makovec Daniel & Topinková Tereza TK Astra Praha 0
5. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TK TŠ Novákovi Kutná Hora 0
6. Petry Sebastian & Wangle Audrey Tapos Litoměřice 0
Semifinále (hodnocení)
7.-9. Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem 0
7.-9. Krátký Martin & Stehnová Eliška Madat TŠ Plamínek Praha 0
7.-9. Vengrynský Petr & Kopecká Laura Tapos Litoměřice 0
10. Fried Martin & Vaňáčová Johana KAT Zbraslav 0
11.-12. Krátký Daniel & Janáková Klára TK Chvaletice 0
11.-12. Roubíček Jan & Šubertová Rebecca TK Astra Praha 0
2. kolo (hodnocení)
13.-14. Benedikt Jan & Drobná Štěpánka Styl-Dance Teplice 0
13.-14. Novotný Jakub & Donici Evelína Styl-Dance Teplice 0
15.-17. Lasík Adam & Malátková Timea Styl-Dance Teplice 0
15.-17. Brunc Jan & Košková Lucie STK Gebert Ústí nad Labem 0
15.-17. Hroch Vít & Koubová Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-24. Fitsay Denis & Vospálková Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-24. Macháček Hynek & Rabihová Nicol Styl-Dance Teplice 0
18.-24. Dohnal Jakub & Pechová Zdeňka Styl-Dance Teplice 0
18.-24. Souček Matěj & Ungerová Klára Styl-Dance Teplice 0
18.-24. Slatinka Daniel & Zemancová Patricie Bella Danza Děčín 0
18.-24. Rajdl Vít & Antolovicsová Nelly Styl-Dance Teplice 0
18.-24. Pecha Jan & Kulhánková Natálie Styl-Dance Teplice 0
1. kolo (hodnocení)
25.-26. Peterka Jiří & Pavlíková Sára Fénix Louny 0
25.-26. Drobný Matyáš & Macková Marie Styl-Dance Teplice 0
27.-29. Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína Styl-Dance Teplice 0
27.-29. Vopinka Filip & Líšťanská Zuzana Fénix Louny 0
27.-29. Dohnal Vít & Pozdnakova Sofija Styl-Dance Teplice 0
30. Myška Marek & Hubáčková Barbora Styl-Dance Teplice 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Suchý Jaroslav, Praha (CZ)
E) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
F) Voborský Jan, Ústí nad Labem (CZ)
G) Zimová Vendula, Teplice (CZ)