Protokol o výsledcích taneční soutěže

30.08.2015 - GRAND PRIX TEPLICE 2015 (Teplice)

Děti + Junioři - JIVE

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Maslák Daniel & Nebeská Karolína TAK Dance Hradec Králové 0
2. Lorenc Vít & Švábenická Michaela Cool Dance Praha 0
3. Matuš Lukáš & Faltusová Klára KST Silueta Praha 0
4. Makovec Daniel & Topinková Tereza TK Astra Praha 0
5. Vengrynský Petr & Kopecká Laura Tapos Litoměřice 0
6. Petry Sebastian & Wangle Audrey Tapos Litoměřice 0
Semifinále (hodnocení)
7. Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem 0
8.-9. Fried Martin & Vaňáčová Johana KAT Zbraslav 0
8.-9. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TK TŠ Novákovi Kutná Hora 0
10. Krátký Daniel & Janáková Klára TK Chvaletice 0
11.-12. Roubíček Jan & Šubertová Rebecca TK Astra Praha 0
11.-12. Krátký Martin & Stehnová Eliška Madat TŠ Plamínek Praha 0
2. kolo (hodnocení)
13.-14. Hroch Vít & Koubová Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
13.-14. Benedikt Jan & Drobná Štěpánka Styl-Dance Teplice 0
15.-17. Lasík Adam & Malátková Timea Styl-Dance Teplice 0
15.-17. Brunc Jan & Košková Lucie STK Gebert Ústí nad Labem 0
15.-17. Novotný Jakub & Donici Evelína Styl-Dance Teplice 0
18.-23. Dohnal Jakub & Pechová Zdeňka Styl-Dance Teplice 0
18.-23. Pecha Jan & Kulhánková Natálie Styl-Dance Teplice 0
18.-23. Rajdl Vít & Antolovicsová Nelly Styl-Dance Teplice 0
18.-23. Myška Marek & Hubáčková Barbora Styl-Dance Teplice 0
18.-23. Drobný Matyáš & Macková Marie Styl-Dance Teplice 0
18.-23. Fitsay Denis & Vospálková Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
1. kolo (hodnocení)
24.-25. Souček Matěj & Ungerová Klára Styl-Dance Teplice 0
24.-25. Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína Styl-Dance Teplice 0
26.-27. Macháček Hynek & Rabihová Nicol Styl-Dance Teplice 0
26.-27. Dohnal Vít & Pozdnakova Sofija Styl-Dance Teplice 0
28. Vopinka Filip & Líšťanská Zuzana Fénix Louny 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Suchý Jaroslav, Praha (CZ)
E) TřeštIková Andrea, Poděbrady (CZ)
F) Voborský Jan, Ústí nad Labem (CZ)
G) Zimová Vendula, Teplice (CZ)