Protokol o výsledcích taneční soutěže
28.08.2016 - GRAND PRIX TEPLICE 2016 (Teplice) |
||||
Děti + Junioři - Latinskoamerické tance |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Vengrynský Petr & Kopecká Laura | MZ Dance Team | 0 | |
2. | Cimr Tomáš & Nováková Veronika | TŠ Novákovi Kutná Hora | 0 | |
3. | Stříteský Vojtěch & Klimek Vladlena | COOL DANCE | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
4. | Hucek Martin & Baranová Markéta | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
5. | Polák Vojtěch & Bartůšková Lucie | TSK Salta Benešov | 0 | |
6. | Petry Sebastian & Wangle Audrey | TAPOS Litoměřice | 0 | |
7. | Krátký Martin & Stehnová Eliška | MZ Dance Team | 0 | |
8. | Fried Martin & Vaňáčová Johana | STK Silueta Praha | 0 | |
9. | Novotný Jakub & Donici Evelina | Styl-Dance Teplice | 0 | |
10. | Kuča Josef & Šeráková Daniela | KAT Zbraslav | 0 | |
11. | Roubíček Jan & Fischerová Adéla | TK Astra Praha | 0 | |
12. | Stejskal Jaromír & Folcová Nicole | TK Koškovi Liberec | 0 | |
13. | Benedikt Jan & Drobná Štěpánka | Styl-Dance Teplice | 0 | |
14. | Brunc Jan & Košková Lucie | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
15. | Lasík Adam & Malátková Timea | Styl-Dance Teplice | 0 | |
16. | Hroch Vít & Koubová Karolína | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
17. | Rajdl Vít & Antolovicsova Nelly | Styl-Dance Teplice | 0 | |
18. | Dohnal Jakub & Kulhánková Natálie | Styl-Dance Teplice | 0 | |
19. | Pecha Jan & Pechová Zdeňka | Styl-Dance Teplice | 0 | |
20. | Kadleček Michal & Vášová Nikola | KST Teplice | 0 | |
21.-22. | Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna | TŠ StandardKlub Praha | 0 | |
21.-22. | Slatinka Daniel & Zemancová Patricie | Bella Danza Děčín | 0 | |
23. | Vurbs Jakub & Mudrová Lucie | Fénix Louny | 0 | |
24. | Dohnal Vít & Pozdňakova Sofija | Styl-Dance Teplice | 0 | |
25. | Fitsay Denis & Vospálková Karolína | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
26. | Drobný Matyáš & Macková Marie | Styl-Dance Teplice | 0 | |
27. | Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína | Styl-Dance Teplice | 0 | |
28. | Vopinka Filip & Líšťanská Zuzana | Fénix Louny | 0 | |
29. | Souček Matěj & Ungerová Klára | Styl-Dance Teplice | 0 | |
30. | Macháček Hynek & Holá Veronika | Styl-Dance Teplice | 0 | |
Porota: A) Hodnocení A (CZ) B) Hodnocení B (CZ) C) Hodnocení C (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!