Protokol o výsledcích taneční soutěže
28.08.2016 - GRAND PRIX TEPLICE 2016 (Teplice) |
||||
Mládež + Dospělí - WALTZ |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Štumar Martin & Kalinová Olga | MZ Dance Team | 0 | |
2. | Werthaim Jan & Rennerová Michelle | TAPOS Litoměřice | 0 | |
3. | Plšek Jan & Lišková Veronika | MZ Dance team | 0 | |
4. | Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina | Styl-Dance Teplice | 0 | |
5. | Fábera Tomáš & Sádková Michaela | TK Maestro | 0 | |
6. | Čech Martin & Čechová Kateřina | Fénix Louny | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7. | Jelínek Pavel & Jelínková Tereza | Fénix Louny | 0 | |
8.-10. | Tomšík Boleslav & Horáková Eliška | TAK Dance KROK Hradec Králové | 0 | |
8.-10. | Matějka Robin & Trübenekrová Anna | STK Praha | 0 | |
8.-10. | Janák Matěj & Krátká Anna | TK Chvaletice | 0 | |
11. | Mráz Pavel & Růžičková Lucie | KAT Zbraslav | 0 | |
12.-13. | Tvrdík Roman & Nováková Barbora | TŠ Novákovi Kutná Hora | 0 | |
12.-13. | Vais Matěj & Nevrlá Kristýna | MZ Dance team | 0 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
14. | Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana | KAT Zbraslav | 0 | |
15.-16. | Vojíř Tomáš & Frankenfeldová Sára | Styl-Dance Teplice | 0 | |
15.-16. | Makovec Daniel & Lánová Lucie | TŠ Astra Praha | 0 | |
17.-18. | Koválik Tomáš & Dudková Martina | KAT Zbraslav | 0 | |
17.-18. | Choutek František & Vitikačová Diana | Sparta Praha | 0 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
19. | Marek Ondřej & Nistorová Veronika | TAPOS Litoměřice | 0 | |
20. | Fuks Jaroslav & Peterková Dominika | Fénix Louny | 0 | |
Porota: A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ) B) Deylová Martina, Praha (CZ) C) Houška Martin, Beroun (CZ) D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ) E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) F) Třeštíková Andrea, Poděbrady (CZ) G) Zimová Vendula, Teplice (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!