Protokol o výsledcích taneční soutěže
28.08.2016 - GRAND PRIX TEPLICE 2016 (Teplice) |
||||
Mládež + Dospělí - TANGO |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Štumar Martin & Kalinová Olga | MZ Dance Team | 0 | |
2. | Werthaim Jan & Rennerová Michelle | TAPOS Litoměřice | 0 | |
3. | Plšek Jan & Lišková Veronika | MZ Dance team | 0 | |
4. | Fábera Tomáš & Sádková Michaela | TK Maestro | 0 | |
5. | Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina | Styl-Dance Teplice | 0 | |
6. | Janák Matěj & Krátká Anna | TK Chvaletice | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7.-8. | Jelínek Pavel & Jelínková Tereza | Fénix Louny | 0 | |
7.-8. | Čech Martin & Čechová Kateřina | Fénix Louny | 0 | |
9. | Matějka Robin & Trübenekrová Anna | STK Praha | 0 | |
10.-12. | Tvrdík Roman & Nováková Barbora | TŠ Novákovi Kutná Hora | 0 | |
10.-12. | Mráz Pavel & Růžičková Lucie | KAT Zbraslav | 0 | |
10.-12. | Tomšík Boleslav & Horáková Eliška | TAK Dance KROK Hradec Králové | 0 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
13. | Choutek František & Vitikačová Diana | Sparta Praha | 0 | |
14.-16. | Koválik Tomáš & Dudková Martina | KAT Zbraslav | 0 | |
14.-16. | Vais Matěj & Nevrlá Kristýna | MZ Dance team | 0 | |
14.-16. | Makovec Daniel & Lánová Lucie | TŠ Astra Praha | 0 | |
17.-18. | Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana | KAT Zbraslav | 0 | |
17.-18. | Vojíř Tomáš & Frankenfeldová Sára | Styl-Dance Teplice | 0 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
19.-20. | Fuks Jaroslav & Peterková Dominika | Fénix Louny | 0 | |
19.-20. | Marek Ondřej & Nistorová Veronika | TAPOS Litoměřice | 0 | |
Porota: A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ) B) Deylová Martina, Praha (CZ) C) Houška Martin, Beroun (CZ) D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ) E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) F) Třeštíková Andrea, Poděbrady (CZ) G) Zimová Vendula, Teplice (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!