Protokol o výsledcích taneční soutěže

28.08.2016 - GRAND PRIX TEPLICE 2016 (Teplice)

Děti + Junioři - QUICKSTEP

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Petry Sebastian & Wangle Audrey TAPOS Litoměřice 0
2. Krátký Martin & Stehnová Eliška MZ Dance Team 0
3. Kuča Josef & Šeráková Daniela KAT Zbraslav 0
4. Fried Martin & Vaňáčová Johana STK Silueta Praha 0
5. Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem 0
6. Stříteský Vojtěch & Klimek Vladlena COOL DANCE 0
7. Stejskal Jaromír & Folcová Nicole TK Koškovi Liberec 0
Semifinále (hodnocení)
8. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora 0
9.-12. Benedikt Jan & Drobná Štěpánka Styl-Dance Teplice 0
9.-12. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna TŠ StandardKlub Praha 0
9.-12. Roubíček Jan & Fischerová Adéla TK Astra Praha 0
9.-12. Brunc Jan & Košková Lucie STK Gebert Ústí nad Labem 0
2. kolo (hodnocení)
13. Pecha Jan & Pechová Zdeňka Styl-Dance Teplice 0
14.-15. Hroch Vít & Koubová Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
14.-15. Vopinka Filip & Líšťanská Zuzana Fénix Louny 0
16.-25. Lasík Adam & Malátková Timea Styl-Dance Teplice 0
16.-25. Vurbs Jakub & Mudrová Lucie Fénix Louny 0
16.-25. Slatinka Daniel & Zemancová Patricie Bella Danza Děčín 0
16.-25. Fitsay Denis & Vospálková Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
16.-25. Dohnal Jakub & Kulhánková Natálie Styl-Dance Teplice 0
16.-25. Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína Styl-Dance Teplice 0
16.-25. Rajdl Vít & Antolovicsova Nelly Styl-Dance Teplice 0
16.-25. Drobný Matyáš & Macková Marie Styl-Dance Teplice 0
16.-25. Dohnal Vít & Pozdňakova Sofija Styl-Dance Teplice 0
16.-25. Kadleček Michal & Vášová Nikola KST Teplice 0
1. kolo (hodnocení)
26. Macháček Hynek & Holá Veronika Styl-Dance Teplice 0

Porota:
A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ)
B) Deylová Martina, Praha (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
F) Třeštíková Andrea, Poděbrady (CZ)
G) Zimová Vendula, Teplice (CZ)