Protokol o výsledcích taneční soutěže

28.08.2016 - GRAND PRIX TEPLICE 2016 (Teplice)

Děti + Junioři - CHA CHA

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vengrynský Petr & Kopecká Laura MZ Dance Team 0
2. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora 0
3. Stříteský Vojtěch & Klimek Vladlena COOL DANCE 0
4. Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem 0
5. Polák Vojtěch & Bartůšková Lucie TSK Salta Benešov 0
6. Petry Sebastian & Wangle Audrey TAPOS Litoměřice 0
7. Krátký Martin & Stehnová Eliška MZ Dance Team 0
Semifinále (hodnocení)
8. Novotný Jakub & Donici Evelina Styl-Dance Teplice 0
9.-10. Fried Martin & Vaňáčová Johana STK Silueta Praha 0
9.-10. Kuča Josef & Šeráková Daniela KAT Zbraslav 0
11.-12. Roubíček Jan & Fischerová Adéla TK Astra Praha 0
11.-12. Stejskal Jaromír & Folcová Nicole TK Koškovi Liberec 0
2. kolo (hodnocení)
13.-14. Rajdl Vít & Antolovicsova Nelly Styl-Dance Teplice 0
13.-14. Brunc Jan & Košková Lucie STK Gebert Ústí nad Labem 0
15.-19. Hroch Vít & Koubová Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
15.-19. Benedikt Jan & Drobná Štěpánka Styl-Dance Teplice 0
15.-19. Dohnal Jakub & Kulhánková Natálie Styl-Dance Teplice 0
15.-19. Lasík Adam & Malátková Timea Styl-Dance Teplice 0
15.-19. Pecha Jan & Pechová Zdeňka Styl-Dance Teplice 0
20.-26. Vopinka Filip & Líšťanská Zuzana Fénix Louny 0
20.-26. Slatinka Daniel & Zemancová Patricie Bella Danza Děčín 0
20.-26. Fitsay Denis & Vospálková Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
20.-26. Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína Styl-Dance Teplice 0
20.-26. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna TŠ StandardKlub Praha 0
20.-26. Souček Matěj & Ungerová Klára Styl-Dance Teplice 0
20.-26. Dohnal Vít & Pozdňakova Sofija Styl-Dance Teplice 0
1. kolo (hodnocení)
27.-29. Kadleček Michal & Vášová Nikola KST Teplice 0
27.-29. Macháček Hynek & Holá Veronika Styl-Dance Teplice 0
27.-29. Vurbs Jakub & Mudrová Lucie Fénix Louny 0
30. Drobný Matyáš & Macková Marie Styl-Dance Teplice 0

Porota:
A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ)
B) Deylová Martina, Praha (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
E) Třeštíková Andrea, Poděbrady (CZ)
F) Zimová Vendula, Teplice (CZ)
G) Zoubele Michaela, Ústí nad Labem (CZ)