Protokol o výsledcích taneční soutěže

28.08.2016 - GRAND PRIX TEPLICE 2016 (Teplice)

Děti + Junioři - RUMBA

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vengrynský Petr & Kopecká Laura MZ Dance Team 0
2. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora 0
3. Stříteský Vojtěch & Klimek Vladlena COOL DANCE 0
4. Polák Vojtěch & Bartůšková Lucie TSK Salta Benešov 0
5. Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem 0
6. Krátký Martin & Stehnová Eliška MZ Dance Team 0
Semifinále (hodnocení)
7.-9. Novotný Jakub & Donici Evelina Styl-Dance Teplice 0
7.-9. Petry Sebastian & Wangle Audrey TAPOS Litoměřice 0
7.-9. Kuča Josef & Šeráková Daniela KAT Zbraslav 0
10. Fried Martin & Vaňáčová Johana STK Silueta Praha 0
11.-12. Stejskal Jaromír & Folcová Nicole TK Koškovi Liberec 0
11.-12. Roubíček Jan & Fischerová Adéla TK Astra Praha 0
2. kolo (hodnocení)
13. Benedikt Jan & Drobná Štěpánka Styl-Dance Teplice 0
14. Lasík Adam & Malátková Timea Styl-Dance Teplice 0
15.-24. Kadleček Michal & Vášová Nikola KST Teplice 0
15.-24. Dohnal Vít & Pozdňakova Sofija Styl-Dance Teplice 0
15.-24. Brunc Jan & Košková Lucie STK Gebert Ústí nad Labem 0
15.-24. Pecha Jan & Pechová Zdeňka Styl-Dance Teplice 0
15.-24. Slatinka Daniel & Zemancová Patricie Bella Danza Děčín 0
15.-24. Dohnal Jakub & Kulhánková Natálie Styl-Dance Teplice 0
15.-24. Rajdl Vít & Antolovicsova Nelly Styl-Dance Teplice 0
15.-24. Hroch Vít & Koubová Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
15.-24. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna TŠ StandardKlub Praha 0
15.-24. Drobný Matyáš & Macková Marie Styl-Dance Teplice 0
1. kolo (hodnocení)
1.-18. Vurbs Jakub & Mudrová Lucie Fénix Louny 0
25.-26. Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína Styl-Dance Teplice 0
25.-26. Fitsay Denis & Vospálková Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
27.-28. Macháček Hynek & Holá Veronika Styl-Dance Teplice 0
27.-28. Souček Matěj & Ungerová Klára Styl-Dance Teplice 0

Porota:
A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ)
B) Deylová Martina, Praha (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
E) Třeštíková Andrea, Poděbrady (CZ)
F) Zimová Vendula, Teplice (CZ)
G) Zoubele Michaela, Ústí nad Labem (CZ)