Protokol o výsledcích taneční soutěže

28.08.2016 - GRAND PRIX TEPLICE 2016 (Teplice)

Děti + Junioři - JIVE

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vengrynský Petr & Kopecká Laura MZ Dance Team 0
2. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora 0
3. Stříteský Vojtěch & Klimek Vladlena COOL DANCE 0
4. Polák Vojtěch & Bartůšková Lucie TSK Salta Benešov 0
5. Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem 0
6. Fried Martin & Vaňáčová Johana STK Silueta Praha 0
7. Petry Sebastian & Wangle Audrey TAPOS Litoměřice 0
Semifinále (hodnocení)
8.-9. Kuča Josef & Šeráková Daniela KAT Zbraslav 0
8.-9. Novotný Jakub & Donici Evelina Styl-Dance Teplice 0
10.-11. Krátký Martin & Stehnová Eliška MZ Dance Team 0
10.-11. Benedikt Jan & Drobná Štěpánka Styl-Dance Teplice 0
12. Roubíček Jan & Fischerová Adéla TK Astra Praha 0
2. kolo (hodnocení)
13. Stejskal Jaromír & Folcová Nicole TK Koškovi Liberec 0
14. Lasík Adam & Malátková Timea Styl-Dance Teplice 0
15. Dohnal Jakub & Kulhánková Natálie Styl-Dance Teplice 0
16.-17. Hroch Vít & Koubová Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
16.-17. Brunc Jan & Košková Lucie STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-26. Kadleček Michal & Vášová Nikola KST Teplice 0
18.-26. Vurbs Jakub & Mudrová Lucie Fénix Louny 0
18.-26. Pecha Jan & Pechová Zdeňka Styl-Dance Teplice 0
18.-26. Slatinka Daniel & Zemancová Patricie Bella Danza Děčín 0
18.-26. Fitsay Denis & Vospálková Karolína STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-26. Rajdl Vít & Antolovicsova Nelly Styl-Dance Teplice 0
18.-26. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna TŠ StandardKlub Praha 0
18.-26. Drobný Matyáš & Macková Marie Styl-Dance Teplice 0
18.-26. Vopinka Filip & Líšťanská Zuzana Fénix Louny 0
1. kolo (hodnocení)
27.-28. Dohnal Vít & Pozdňakova Sofija Styl-Dance Teplice 0
27.-28. Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína Styl-Dance Teplice 0
29. Macháček Hynek & Holá Veronika Styl-Dance Teplice 0

Porota:
A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ)
B) Deylová Martina, Praha (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
E) Třeštíková Andrea, Poděbrady (CZ)
F) Zimová Vendula, Teplice (CZ)
G) Zoubele Michaela, Ústí nad Labem (CZ)