Protokol o výsledcích taneční soutěže

08.05.2009 - Jarní cena Hobby Dance 2009 (Příbram)

Absolventi TK

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Lepšík Martin & Dvořáková Denisa TŠ Hes Praha Praha 0
2. Mikeš Jan & Volencová Terezie TK Bohuslava Matiáše Kolín Kolín 0
3. Havlík Marek & Křížová Marie Dance Expert Praha Praha 0
4. Svačina Alexander & Jandová Kateřina Chomutov 0
5. Henych Vít & Mautsková Veronika TŠ Hes Praha Praha 0
6. Kysil Maksym & Kačerová Michaela TŠ Fíla Vimperk Vimperk 0
Semifinále (hodnocení)
7.-8. Olmr Martin & Kučerová Lucie TŠ Hes Praha Praha 0
7.-8. Šedivý Petr & Šedivá Petra TŠ Hes Praha Praha 0
9.-10. Uhlík Václav & Tvrdá Jana TŠ Hes Praha Praha 0
9.-10. Kadlec Tomáš & Hnidová Tereza TŠ Dohnal Dancing Příbram 0
11. Eisenschreiber Jan & Ilievová Ester KST BEST Karlovy Vary Karlovy Vary 0
12. Pluhař Josef & Halamová Dana TŠ Hes Praha Praha 0
2. kolo (hodnocení)
13.-15. Tomaščin Jaroslav & Pipasová Mária TŠ Hes Praha Praha 0
13.-15. Veselý Bartoloměj & Gleichová Pavlína TŠ Hes Praha Praha 0
13.-15. Vavřík Jan & Topinková Eliška KST BEST Karlovy Vary Karlovy Vary 0
16. Knejfl David & Tuháčková Tereza TŠ Dohnal Dancing Příbram 0
17. Štětina Milan & Nepejchalová Zuzana TK Bohuslava Matiáše Kolín Kolín 0
18.-20. Hanus Josef & Podhorská Gabriela TŠ Hes Praha Praha 0
18.-20. Hofmann Lukáš & Brožíková Magdalena TŠ Hes Praha Praha 0
18.-20. Novák Ondřej & Voldřichová Hana TŠ Fíla Vimperk Vimperk 0
21. Škarda Jan & Náprstková Alena TŠ Dohnal Dancing Příbram 0
1. kolo (hodnocení)
22. Švec Jakub & Švejdová Andrea TŠ Hes Praha Praha 0
23. Szpuk Daniel & Bednaříková Marie TŠ Fíla Vimperk Vimperk 0
24.-26. Knopf Martin & Vosátková Carolina TŠ Dohnal Dancing Příbram 0
24.-26. Dvořák Ondřej & Nováková Klára TŠ Hes Praha Praha 0
24.-26. Mangl Vojtěch & Budková Adéla TK Bohuslava Matiáše Kolín Kolín 0
27.-30. Skála Ondřej & Petrová Kateřina TŠ Hes Praha Praha 0
27.-30. Nguyen Hoang Long & Ha Quyen TŠ Hes Praha Praha 0
27.-30. Jančařík Tomáš & Šilarová Lucie TŠ Hes Praha Praha 0
27.-30. Filip Lukáš & Kursová Anna TŠ Fíla Vimperk Vimperk 0
31. Bohaboj Roman & Javůrková Lucie TK Bohuslava Matiáše Kolín Kolín 0

Porota: