Protokol o výsledcích taneční soutěže

03.09.2017 - GRAND PRIX TEPLICE 2017 (Teplice)

Děti + Junioři - WALTZ

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Klápa Adam & Krásová Aneta TK MAESTRO Praha 0
2. Kuča Josef & Šeráková Daniela KAT Zbraslav 0
3. Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára MZ Dance Team Praha 0
4. Fried Martin & Vaňáčová Johana KST Silueta Praha 0
5. Krátký Martin & Arnoldová Barbora MZ Dance Team Praha 0
6. Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem 0
Semifinále (hodnocení)
7.-8. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora 0
7.-8. Michálek Lukáš & Osičková Hana KST Silueta Praha 0
9.-13. Šerák Martin & Kučová Ema KAT Zbraslav 0
9.-13. Tomín Filip & Kaňková Kamila TK Koškovi Liberec 0
9.-13. Lasík Adam & Rabihová Nicol TK ADMIRA Kladno 0
9.-13. Přibyl Filip & Němcová Veronika COOL DANCE Praha 0
9.-13. Benedikt Jan & Drobná Štěpánka Styl-Dance Teplice 0
2. kolo (hodnocení)
14. Pecha Jan & Pechová Zdeňka TAPOS Litoměřice 0
15.-16. Kadleček Michal & Vášová Nikola TK ADMIRA Kladno 0
15.-16. Schurmann Filip & Zhydovska Anastasya TK ASTRA Praha 0
17. Brunc Jan & Košková Lucie STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-24. Smolucha Jakub & Šubertová Rebecca TK ASTRA Praha 0
18.-24. Nguyen An & Chadzivasilis Natálie TK ASTRA Praha 0
18.-24. Rauš Jáchym & Billobramová Karolína TK ASTRA Praha 0
18.-24. Roubíček Jan & Epsteinová Sofie TK ASTRA Praha 0
18.-24. Král Šimon & Kubíková Julie COOL DANCE Praha 0
18.-24. Vlasatý Tomáš & Macková Marie Styl-Dance Teplice 0
18.-24. Drobný Matyáš & Antolovicsová Nelly Styl-Dance Teplice 0
1. kolo (hodnocení)
25.-26. Vereš Samuel & Slatinková Veronika TAPOS Litoměřice 0
25.-26. Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína Styl-Dance Teplice 0
27. Novotný Ondřej & Fořtová Barbora TAPOS Litoměřice 0

Porota:
A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ)
B) Deylová Martina, Praha (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Sluka Pavel, Praha (CZ)
F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
G) Zoubele Michaela, Ústí nad Labem (CZ)