Protokol o výsledcích taneční soutěže

03.09.2017 - GRAND PRIX TEPLICE 2017 (Teplice)

Mládež + Dospělí - WALTZ

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Očenášek Matěj & Horáková Eliška TK OLYMP Olomouc 0
2. Stříteský Vojtěch & Kosmáková Šárka COOL DANCE Praha 0
3. Jodl David & Faltusová Klára MZ Dance Team Praha 0
4. Janák Matěj & Krátká Anna TK Chvaletice 0
5. Čech Martin & Čechová Kateřina Fénix Louny 0
6. Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina Styl-Dance Teplice 0
7. Šerák Miroslav & Šeráková Lenka KAT Zbraslav 0
Semifinále (hodnocení)
8. Petry Sebastian & Wangle Audrey TAPOS Litoměřice 0
9. Mráz Pavel & Růžičková Lucie KAT Zbraslav 0
10.-11. Chobot Jan & Sádková Michaela COOL DANCE Praha 0
10.-11. Valík Ondřej & Frýdová Karolína TK Chvaletice 0
2. kolo (hodnocení)
12.-17. Matějka Robin & Cupalová Nicol TK ADMIRA Kladno 0
12.-17. Šimko Andrej & Šmrhová Marcela TK Sparta Praha 0
12.-17. Vyhňák Antonín & Brandejsová Jana KAT Zbraslav 0
12.-17. Kladrubský Michal & Březinová Helena TŠ Standardklub Praha 0
12.-17. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika Fénix Louny 0
12.-17. Jakubčík Adam & Švábenická Michaela MZ Dance Team Praha 0
18. Dubec Stanislav & Doležalová Dorota TK LIFE Pardubice 0
19. Kolařík Filip & Konszká Barbora MZ Dance Team Praha 0
20.-21. Tauscher Petr & Hálová Lucie TK Chvaletice 0
20.-21. Batala Martin & Svobodová Veronika TK ADMIRA Kladno 0
1. kolo (hodnocení)
22. Ženíšek Václav & Ctiborová Anna Styl-Dance Teplice 0
23.-24. Kacafírek Aleš & Suchanová Eva TŠ Radka Linky Roudnice nad Labem 0
23.-24. Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea Taneční škola Hes 0
25.-26. Macek Jan & Tržilová Viktorie Styl-Dance Teplice 0
25.-26. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna TŠ Standardklub Praha 0

Porota:
A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ)
B) Deylová Martina, Praha (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Sluka Pavel, Praha (CZ)
F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
G) Zoubele Michaela, Ústí nad Labem (CZ)