Protokol o výsledcích taneční soutěže

03.09.2017 - GRAND PRIX TEPLICE 2017 (Teplice)

Děti + Junioři - SAMBA

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára MZ Dance Team Praha 0
2. Klápa Adam & Krásová Aneta TK MAESTRO Praha 0
3. Vokurka Ondřej & Hřebíčková Eliška COOL DANCE Praha 0
4. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora 0
5. Přibyl Filip & Němcová Veronika COOL DANCE Praha 0
6. Novotný Jakub & Donici Evelína COOL DANCE Praha 0
7. Fried Martin & Vaňáčová Johana KST Silueta Praha 0
Semifinále (hodnocení)
8.-9. Kuča Josef & Šeráková Daniela KAT Zbraslav 0
8.-9. Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem 0
10.-13. Smolucha Jakub & Šubertová Rebecca TK ASTRA Praha 0
10.-13. Krátký Martin & Arnoldová Barbora MZ Dance Team Praha 0
10.-13. Michálek Lukáš & Osičková Hana KST Silueta Praha 0
10.-13. Lasík Adam & Rabihová Nicol TK ADMIRA Kladno 0
2. kolo (hodnocení)
14.-16. Tomín Filip & Kaňková Kamila TK Koškovi Liberec 0
14.-16. Pecha Jan & Pechová Zdeňka TAPOS Litoměřice 0
14.-16. Rauš Jáchym & Billobramová Karolína TK ASTRA Praha 0
17. Rýva Tomáš & Maderová Claudia TK ASTRA Praha 0
18.-25. Kadleček Michal & Vášová Nikola TK ADMIRA Kladno 0
18.-25. Roubíček Jan & Epsteinová Sofie TK ASTRA Praha 0
18.-25. Benedikt Jan & Drobná Štěpánka Styl-Dance Teplice 0
18.-25. Král Šimon & Kubíková Julie COOL DANCE Praha 0
18.-25. Šerák Martin & Kučová Ema KAT Zbraslav 0
18.-25. Brunc Jan & Košková Lucie STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-25. Schurmann Filip & Zhydovska Anastasya TK ASTRA Praha 0
18.-25. Drobný Matyáš & Antolovicsová Nelly Styl-Dance Teplice 0
1. kolo (hodnocení)
26.-27. Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína Styl-Dance Teplice 0
26.-27. Nguyen An & Chadzivasilis Natálie TK ASTRA Praha 0
28. Vlasatý Tomáš & Macková Marie Styl-Dance Teplice 0
29.-30. Bryslivec Lukáš & Fryšová Daniela TK ADMIRA Kladno 0
29.-30. Zajíček Jan & Kolářová Žaneta TŠ Radka Linky Roudnice nad Labem 0

Porota:
A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ)
B) Deylová Martina, Praha (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Hrstka Marek, Mělník (CZ)
E) Sluka Pavel, Praha (CZ)
F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
G) Voborský Jan, Ústí nad Labem (CZ)