Protokol o výsledcích taneční soutěže

03.09.2017 - GRAND PRIX TEPLICE 2017 (Teplice)

Děti + Junioři - CHA CHA

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára MZ Dance Team Praha 0
2. Vokurka Ondřej & Hřebíčková Eliška COOL DANCE Praha 0
3. Klápa Adam & Krásová Aneta TK MAESTRO Praha 0
4. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora 0
5. Fried Martin & Vaňáčová Johana KST Silueta Praha 0
6. Novotný Jakub & Donici Evelína COOL DANCE Praha 0
Semifinále (hodnocení)
7. Přibyl Filip & Němcová Veronika COOL DANCE Praha 0
8. Hucek Martin & Baranová Markéta STK Gebert Ústí nad Labem 0
9.-12. Krátký Martin & Arnoldová Barbora MZ Dance Team Praha 0
9.-12. Michálek Lukáš & Osičková Hana KST Silueta Praha 0
9.-12. Kuča Josef & Šeráková Daniela KAT Zbraslav 0
9.-12. Lasík Adam & Rabihová Nicol TK ADMIRA Kladno 0
2. kolo (hodnocení)
13.-16. Smolucha Jakub & Šubertová Rebecca TK ASTRA Praha 0
13.-16. Rýva Tomáš & Maderová Claudia TK ASTRA Praha 0
13.-16. Tomín Filip & Kaňková Kamila TK Koškovi Liberec 0
13.-16. Pecha Jan & Pechová Zdeňka TAPOS Litoměřice 0
17. Král Šimon & Kubíková Julie COOL DANCE Praha 0
18.-23. Kadleček Michal & Vášová Nikola TK ADMIRA Kladno 0
18.-23. Schurmann Filip & Zhydovska Anastasya TK ASTRA Praha 0
18.-23. Brunc Jan & Košková Lucie STK Gebert Ústí nad Labem 0
18.-23. Benedikt Jan & Drobná Štěpánka Styl-Dance Teplice 0
18.-23. Roubíček Jan & Epsteinová Sofie TK ASTRA Praha 0
18.-23. Rauš Jáchym & Billobramová Karolína TK ASTRA Praha 0
1. kolo (hodnocení)
24.-26. Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína Styl-Dance Teplice 0
24.-26. Drobný Matyáš & Antolovicsová Nelly Styl-Dance Teplice 0
24.-26. Vereš Samuel & Slatinková Veronika TAPOS Litoměřice 0
27.-28. Šerák Martin & Kučová Ema KAT Zbraslav 0
27.-28. Nguyen An & Chadzivasilis Natálie TK ASTRA Praha 0
29.-31. Novotný Ondřej & Fořtová Barbora TAPOS Litoměřice 0
29.-31. Vlasatý Tomáš & Macková Marie Styl-Dance Teplice 0
29.-31. Zajíček Jan & Kolářová Žaneta TŠ Radka Linky Roudnice nad Labem 0
32. Bryslivec Lukáš & Fryšová Daniela TK ADMIRA Kladno 0

Porota:
A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ)
B) Deylová Martina, Praha (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Hrstka Marek, Mělník (CZ)
E) Sluka Pavel, Praha (CZ)
F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
G) Voborský Jan, Ústí nad Labem (CZ)