Protokol o výsledcích taneční soutěže
03.09.2017 - GRAND PRIX TEPLICE 2017 (Teplice) |
||||
Děti + Junioři - RUMBA |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára | MZ Dance Team Praha | 0 | |
2. | Vokurka Ondřej & Hřebíčková Eliška | COOL DANCE Praha | 0 | |
3. | Cimr Tomáš & Nováková Veronika | TŠ Novákovi Kutná Hora | 0 | |
4. | Klápa Adam & Krásová Aneta | TK MAESTRO Praha | 0 | |
5. | Novotný Jakub & Donici Evelína | COOL DANCE Praha | 0 | |
6. | Fried Martin & Vaňáčová Johana | KST Silueta Praha | 0 | |
7. | Přibyl Filip & Němcová Veronika | COOL DANCE Praha | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
8. | Pecha Jan & Pechová Zdeňka | TAPOS Litoměřice | 0 | |
9.-13. | Kuča Josef & Šeráková Daniela | KAT Zbraslav | 0 | |
9.-13. | Krátký Martin & Arnoldová Barbora | MZ Dance Team Praha | 0 | |
9.-13. | Král Šimon & Kubíková Julie | COOL DANCE Praha | 0 | |
9.-13. | Hucek Martin & Baranová Markéta | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
9.-13. | Smolucha Jakub & Šubertová Rebecca | TK ASTRA Praha | 0 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
14.-19. | Lasík Adam & Rabihová Nicol | TK ADMIRA Kladno | 0 | |
14.-19. | Tomín Filip & Kaňková Kamila | TK Koškovi Liberec | 0 | |
14.-19. | Brunc Jan & Košková Lucie | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
14.-19. | Šerák Martin & Kučová Ema | KAT Zbraslav | 0 | |
14.-19. | Michálek Lukáš & Osičková Hana | KST Silueta Praha | 0 | |
14.-19. | Rýva Tomáš & Maderová Claudia | TK ASTRA Praha | 0 | |
20.-24. | Kadleček Michal & Vášová Nikola | TK ADMIRA Kladno | 0 | |
20.-24. | Rauš Jáchym & Billobramová Karolína | TK ASTRA Praha | 0 | |
20.-24. | Roubíček Jan & Epsteinová Sofie | TK ASTRA Praha | 0 | |
20.-24. | Benedikt Jan & Drobná Štěpánka | Styl-Dance Teplice | 0 | |
20.-24. | Schurmann Filip & Zhydovska Anastasya | TK ASTRA Praha | 0 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
25. | Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína | Styl-Dance Teplice | 0 | |
26.-27. | Drobný Matyáš & Antolovicsová Nelly | Styl-Dance Teplice | 0 | |
26.-27. | Zajíček Jan & Kolářová Žaneta | TŠ Radka Linky Roudnice nad Labem | 0 | |
28.-30. | Vlasatý Tomáš & Macková Marie | Styl-Dance Teplice | 0 | |
28.-30. | Bryslivec Lukáš & Fryšová Daniela | TK ADMIRA Kladno | 0 | |
28.-30. | Nguyen An & Chadzivasilis Natálie | TK ASTRA Praha | 0 | |
Porota: A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ) B) Deylová Martina, Praha (CZ) C) Houška Martin, Beroun (CZ) D) Hrstka Marek, Mělník (CZ) E) Sluka Pavel, Praha (CZ) F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) G) Voborský Jan, Ústí nad Labem (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!