Protokol o výsledcích taneční soutěže
03.09.2017 - GRAND PRIX TEPLICE 2017 (Teplice) |
||||
Děti + Junioři - JIVE |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára | MZ Dance Team Praha | 0 | |
2. | Vokurka Ondřej & Hřebíčková Eliška | COOL DANCE Praha | 0 | |
3. | Klápa Adam & Krásová Aneta | TK MAESTRO Praha | 0 | |
4. | Cimr Tomáš & Nováková Veronika | TŠ Novákovi Kutná Hora | 0 | |
5. | Přibyl Filip & Němcová Veronika | COOL DANCE Praha | 0 | |
6. | Fried Martin & Vaňáčová Johana | KST Silueta Praha | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7. | Novotný Jakub & Donici Evelína | COOL DANCE Praha | 0 | |
8. | Hucek Martin & Baranová Markéta | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
9.-13. | Král Šimon & Kubíková Julie | COOL DANCE Praha | 0 | |
9.-13. | Krátký Martin & Arnoldová Barbora | MZ Dance Team Praha | 0 | |
9.-13. | Michálek Lukáš & Osičková Hana | KST Silueta Praha | 0 | |
9.-13. | Kuča Josef & Šeráková Daniela | KAT Zbraslav | 0 | |
9.-13. | Pecha Jan & Pechová Zdeňka | TAPOS Litoměřice | 0 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
14. | Rýva Tomáš & Maderová Claudia | TK ASTRA Praha | 0 | |
15.-18. | Šerák Martin & Kučová Ema | KAT Zbraslav | 0 | |
15.-18. | Brunc Jan & Košková Lucie | STK Gebert Ústí nad Labem | 0 | |
15.-18. | Smolucha Jakub & Šubertová Rebecca | TK ASTRA Praha | 0 | |
15.-18. | Lasík Adam & Rabihová Nicol | TK ADMIRA Kladno | 0 | |
19.-24. | Tomín Filip & Kaňková Kamila | TK Koškovi Liberec | 0 | |
19.-24. | Kadleček Michal & Vášová Nikola | TK ADMIRA Kladno | 0 | |
19.-24. | Drobný Matyáš & Antolovicsová Nelly | Styl-Dance Teplice | 0 | |
19.-24. | Schurmann Filip & Zhydovska Anastasya | TK ASTRA Praha | 0 | |
19.-24. | Benedikt Jan & Drobná Štěpánka | Styl-Dance Teplice | 0 | |
19.-24. | Rauš Jáchym & Billobramová Karolína | TK ASTRA Praha | 0 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
25.-29. | Zajíček Jan & Kolářová Žaneta | TŠ Radka Linky Roudnice nad Labem | 0 | |
25.-29. | Vlasatý Tomáš & Macková Marie | Styl-Dance Teplice | 0 | |
25.-29. | Vereš Samuel & Slatinková Veronika | TAPOS Litoměřice | 0 | |
25.-29. | Novotný Ondřej & Fořtová Barbora | TAPOS Litoměřice | 0 | |
25.-29. | Nguyen An & Chadzivasilis Natálie | TK ASTRA Praha | 0 | |
30.-31. | Přibyl Matyáš & Škodová Pavlína | Styl-Dance Teplice | 0 | |
30.-31. | Roubíček Jan & Epsteinová Sofie | TK ASTRA Praha | 0 | |
32. | Bryslivec Lukáš & Fryšová Daniela | TK ADMIRA Kladno | 0 | |
Porota: A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ) B) Deylová Martina, Praha (CZ) C) Houška Martin, Beroun (CZ) D) Hrstka Marek, Mělník (CZ) E) Sluka Pavel, Praha (CZ) F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) G) Voborský Jan, Ústí nad Labem (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!