Protokol o výsledcích taneční soutěže

30.08.2009 - GRAND PRIX TEPLICE 2009 (Teplice)

Mládež + dospělí – QUICKSTEP

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Vitošek Pavel & Menšíková Veronika TK Sparta Praha Praha 0
2. Sliška Ondřej & Valjentová Daniela STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
3. Čech Martin & Šišáková Kateřina TK Sparta Praha Louny 0
4. Deyl Zbyněk & Šrámková Michaela KST Silueta Praha Praha 0
5. Belo Lukáš & Kolesnichenko Julia STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
6. Compel Daniel & Oharková Milena FBT Color Dance Team Phoenix-Zeppelin 0
Semifinále (hodnocení)
7. Smělý Jan & Zikmundová Romana TK Romany Chvátalové Beroun Beroun 0
8.-9. Hybš Martin & Hybšová Alena Let's Dance Štětí Štětí 0
8.-9. Macek Tomáš & Růžičková Ludmila TK Styl Dance Teplice Teplice 0
10. Navrátil Vít & Chytilová Petra KST Silueta Praha Praha 0
2. kolo (hodnocení)
11.-12. Nováček Petr & Hraňová Jitka Teplice 0
11.-12. Gregor David & Trűbenekrová Anna TK Styl Dance Teplice Teplice 0
13.-14. Vojíř Tomáš & Rutzenstorferová Veronika TK Styl Dance Teplice Teplice 0
13.-14. Daniel Pavel & Červenková Martina KST Silueta Praha Praha 0
15.-16. Durdovič Jan & Bedrníčková Lenka STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
15.-16. Najman Antonín & Bulvasová Alena TK Romany Chvátalové Beroun Beroun 0
1. kolo (hodnocení)
17. Novotný Jakub & Rennerová Nicolle STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
18. Bubeníček Martin & Seifertová Markéta TK Luna Louny Louny 0
19. Hanč Jan & Haasová Zuzana STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
20.-22. Ptáček Jiří & Beranová Michaela TK Styl Dance Teplice Teplice 0
20.-22. Krejčí Jakub & Štefková Veronika TK Styl Dance Teplice Teplice 0
20.-22. Shejbal Petr & Kořínková Barbora STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Ing. Smrž Zdeněk, Ústí nad Labem (CZ)
C) Ing. Strejc Pavel, Teplice (CZ)
D) Mgr. Strejcová Květa, Teplice (CZ)
E) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
G) Uxa Stanislav, Most (CZ)