Protokol o výsledcích taneční soutěže
30.08.2009 - GRAND PRIX TEPLICE 2009 (Teplice) |
||||
Mládež + dospělí – standardní tance |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Vitošek Pavel & Menšíková Veronika | TK Sparta Praha Praha | 0 | |
2. | Sliška Ondřej & Valjentová Daniela | STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem | 0 | |
3. | Čech Martin & Šišáková Kateřina | TK Sparta Praha Louny | 0 | |
4. | Deyl Zbyněk & Šrámková Michaela | KST Silueta Praha Praha | 0 | |
5. | Compel Daniel & Oharková Milena | FBT Color Dance Team Phoenix-Zeppelin | 0 | |
6. | Belo Lukáš & Kolesnichenko Julia | STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7. | Hybš Martin & Hybšová Alena | Let's Dance Štětí Štětí | 0 | |
8. | Smělý Jan & Zikmundová Romana | TK Romany Chvátalové Beroun Beroun | 0 | |
9. | Daniel Pavel & Červenková Martina | KST Silueta Praha Praha | 0 | |
10. | Navrátil Vít & Chytilová Petra | KST Silueta Praha Praha | 0 | |
10. | Macek Tomáš & Růžičková Ludmila | TK Styl Dance Teplice Teplice | 0 | |
12. | Gregor David & Trűbenekrová Anna | TK Styl Dance Teplice Teplice | 0 | |
13. | Vojíř Tomáš & Rutzenstorferová Veronika | TK Styl Dance Teplice Teplice | 0 | |
14. | Novotný Jakub & Rennerová Nicolle | STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem | 0 | |
15. | Nováček Petr & Hraňová Jitka | Teplice | 0 | |
16. | Bubeníček Martin & Seifertová Markéta | TK Luna Louny Louny | 0 | |
17. | Najman Antonín & Bulvasová Alena | TK Romany Chvátalové Beroun Beroun | 0 | |
18. | Durdovič Jan & Bedrníčková Lenka | STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem | 0 | |
19. | Hanč Jan & Haasová Zuzana | STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem | 0 | |
20. | Shejbal Petr & Kořínková Barbora | STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem | 0 | |
21. | Dvořák Martin & Levická Marta | STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem | 0 | |
22. | Krejčí Jakub & Štefková Veronika | TK Styl Dance Teplice Teplice | 0 | |
23. | Ptáček Jiří & Beranová Michaela | TK Styl Dance Teplice Teplice | 0 | |
Porota: A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ) B) Ing. Smrž Zdeněk, Ústí nad Labem (CZ) C) Ing. Strejc Pavel, Teplice (CZ) D) Mgr. Strejcová Květa, Teplice (CZ) E) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ) F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) G) Uxa Stanislav, Most (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!