Protokol o výsledcích taneční soutěže

30.08.2009 - GRAND PRIX TEPLICE 2009 (Teplice)

Mládež + dospělí – SAMBA

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Suchý Jaroslav & Maizlish Irina STK Praha Praha 0
2. Sliška Ondřej & Valjentová Daniela STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
3. Čech Martin & Šišáková Kateřina TK Sparta Praha Louny 0
4. Schneider Jakub & Raková Tereza Stylklub Varnsdorf Varnsdorf 0
5. Dušek Antonín & Císařová Michaela STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
6. Compel Daniel & Oharková Milena FBT Color Dance Team Phoenix-Zeppelin 0
7. Deyl Zbyněk & Šrámková Michaela KST Silueta Praha Praha 0
Semifinále (hodnocení)
8. Ullrich Petr & Schindlerová Klára TK Styl Dance Teplice Teplice 0
9. Belo Lukáš & Kolesnichenko Julia STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
10.-11. Vojíř Tomáš & Rutzenstorferová Veronika TK Styl Dance Teplice Teplice 0
10.-11. Hybš Martin & Hybšová Alena Let's Dance Štětí Štětí 0
2. kolo (hodnocení)
12.-13. Gregor David & Trűbenekrová Anna TK Styl Dance Teplice Teplice 0
12.-13. Steska Vladimír & Jiřinová Daniela TK Styl Dance Teplice Teplice 0
14. Novotný Jakub & Rennerová Nicolle STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
15.-16. Durdovič Jan & Bedrníčková Lenka STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
15.-16. Bubeníček Martin & Seifertová Markéta TK Luna Louny Louny 0
1. kolo (hodnocení)
17. Smělý Jan & Zikmundová Romana TK Romany Chvátalové Beroun Beroun 0
18.-20. Najman Antonín & Bulvasová Alena TK Romany Chvátalové Beroun Beroun 0
18.-20. Veselý David & Průšová Martina STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
18.-20. Daniel Pavel & Červenková Martina KST Silueta Praha Praha 0
21.-22. Ptáček Jiří & Beranová Michaela TK Styl Dance Teplice Teplice 0
21.-22. Navrátil Vít & Chytilová Petra KST Silueta Praha Praha 0
23. Hanč Jan & Haasová Zuzana STK Gebert Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0

Porota:
A) Gebertová Michaela, Ústí nad Labem (CZ)
B) Ing. Smrž Zdeněk, Ústí nad Labem (CZ)
C) Ing. Strejc Pavel, Teplice (CZ)
D) Mgr. Strejcová Květa, Teplice (CZ)
E) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
G) Uxa Stanislav, Most (CZ)