Protokol o výsledcích taneční soutěže

02.09.2018 - GRAND PRIX TEPLICE 2018 (Teplice)

Mládež + Dospělí - WALTZ

Umístění Taneční pár Klub (stát) Získané body Pozn.
Finále (hodnocení)
1. Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK ASTRA Praha 0
2. Jodl David & Faltusová Klára MZ Dance Team Praha 0
3. Werthaim Jan & Konszká Barbora TAPOS Litoměřice 0
4. Kladrubský Michal & Březinová Helena TŠ StandardKlub Praha 0
5. Janák Matěj & Krátká Anna TK Chvaletice 0
6. Stříteský Vojtěch & Pomahačová Nela COOL DANCE Praha 0
Semifinále (hodnocení)
7.-8. Jakubčík Adam & Švábenická Michaela MZ Dance Team Praha 0
7.-8. Matějka Robin & Cupalová Nicol TK ADMIRA (sponzor: V--DESIGN) 0
9.-13. Dobruský Patrik & Netolická Michaela COOL DANCE Praha 0
9.-13. Juhás Ladislav & Arnoldová Barbora MZ Dance Team Praha 0
9.-13. Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina Styl-Dance Teplice 0
9.-13. Chobot Jan & Sádková Michaela COOL DANCE Praha 0
9.-13. Šimko Andrej & Šmrhová Marcela TK Sparta Praha 0
2. kolo (hodnocení)
14.-15. Bubeníček Martin & Sailerová Veronika Fénix Louny 0
14.-15. Cimr Tomáš & Nováková Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora 0
16.-17. Kalous Tomáš & Nováková Barbora MZ Dance Team Praha (sponzor: V--DESIGN) 0
16.-17. Šilha Jan & Litavská Hana STK Praha 0
18.-25. Roubíček Jan & Hrabová Barbora TK ASTRA Praha 0
18.-25. Vydra Michael & Baranová Marie TAPOS Litoměřice 0
18.-25. Drahý Cyril & Klapková Aneta Taneční škola Hes Praha 0
18.-25. Choutek František & Peštová Šárka TK Sparta Praha 0
18.-25. Piesche Filip & Hadrovská Adéla Altadance Sport Liberec 0
18.-25. Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea Taneční škola Hes Praha 0
18.-25. Sandr Ota & Jedličková Michaela STK Praha 0
18.-25. Havíř Jan & Mahenová Barbora TK Maestro Praha 0
1. kolo (hodnocení)
26. Nováček Petr & Martincová Mirka KST Teplice 0
27.-28. Tichý Jan & Ondrušová Helena Bohemia Dance Praha 0
27.-28. Černík Vladimír & Smějová Iva Fénix Louny 0

Porota:
A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ)
B) Deylová Martina, Praha (CZ)
C) Houška Martin, Beroun (CZ)
D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ)
E) Sluka Pavel, Praha (CZ)
F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ)
G) Třeštiková Andrea, Poděbrady (CZ)