Protokol o výsledcích taneční soutěže
02.09.2018 - GRAND PRIX TEPLICE 2018 (Teplice) |
||||
Mládež + Dospělí - TANGO |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Paulíny Martin & Čákorová Kateřina | TK ASTRA Praha | 0 | |
2. | Jodl David & Faltusová Klára | MZ Dance Team Praha | 0 | |
3. | Werthaim Jan & Konszká Barbora | TAPOS Litoměřice | 0 | |
4. | Janák Matěj & Krátká Anna | TK Chvaletice | 0 | |
5. | Kladrubský Michal & Březinová Helena | TŠ StandardKlub Praha | 0 | |
6. | Jakubčík Adam & Švábenická Michaela | MZ Dance Team Praha | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7. | Stříteský Vojtěch & Pomahačová Nela | COOL DANCE Praha | 0 | |
8. | Belo Lukáš & Hanzlíková Kateřina | Styl-Dance Teplice | 0 | |
9. | Chobot Jan & Sádková Michaela | COOL DANCE Praha | 0 | |
10.-13. | Šimko Andrej & Šmrhová Marcela | TK Sparta Praha | 0 | |
10.-13. | Juhás Ladislav & Arnoldová Barbora | MZ Dance Team Praha | 0 | |
10.-13. | Matějka Robin & Cupalová Nicol | TK ADMIRA (sponzor: V--DESIGN) | 0 | |
10.-13. | Dobruský Patrik & Netolická Michaela | COOL DANCE Praha | 0 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
14.-15. | Vydra Michael & Baranová Marie | TAPOS Litoměřice | 0 | |
14.-15. | Bubeníček Martin & Sailerová Veronika | Fénix Louny | 0 | |
16. | Cimr Tomáš & Nováková Veronika | TŠ Novákovi Kutná Hora | 0 | |
17.-24. | Roubíček Jan & Hrabová Barbora | TK ASTRA Praha | 0 | |
17.-24. | Šilha Jan & Litavská Hana | STK Praha | 0 | |
17.-24. | Drahý Cyril & Klapková Aneta | Taneční škola Hes Praha | 0 | |
17.-24. | Choutek František & Peštová Šárka | TK Sparta Praha | 0 | |
17.-24. | Piesche Filip & Hadrovská Adéla | Altadance Sport Liberec | 0 | |
17.-24. | Pluháček Tomáš & Drekslerová Andrea | Taneční škola Hes Praha | 0 | |
17.-24. | Sandr Ota & Jedličková Michaela | STK Praha | 0 | |
17.-24. | Havíř Jan & Mahenová Barbora | TK Maestro Praha | 0 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
25. | Nováček Petr & Martincová Mirka | KST Teplice | 0 | |
26. | Tichý Jan & Ondrušová Helena | Bohemia Dance Praha | 0 | |
27. | Černík Vladimír & Smějová Iva | Fénix Louny | 0 | |
Porota: A) Deyl Zbyněk, Praha (CZ) B) Deylová Martina, Praha (CZ) C) Houška Martin, Beroun (CZ) D) Rottenbornová Martina, Ústí nad Labem (CZ) E) Sluka Pavel, Praha (CZ) F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) G) Třeštiková Andrea, Poděbrady (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!