Protokol o výsledcích taneční soutěže
02.09.2018 - GRAND PRIX TEPLICE 2018 (Teplice) |
||||
Děti + Junioři - RUMBA |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Vokurka Ondřej & Hřebíčková Eliška | COOL DANCE Praha | 0 | |
2. | Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára | MZ Dance Team Praha | 0 | |
3. | Novotný Jakub & Nebeská Karolína | COOL DANCE Praha | 0 | |
4. | Přibyl Filip & Kopecká Laura | COOL DANCE Praha | 0 | |
5. | Sviták Vítek & Stejskalová Karla | COOL DANCE Praha | 0 | |
6. | Kneschke Alexandr & Donici Evelina | COOL DANCE Praha | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7. | Hucek Martin & Kamysheva Anna | TAPOS Litoměřice | 0 | |
8.-9. | Schurmann Filip & Benedetti Nociletta | TK ASTRA Praha | 0 | |
8.-9. | Lasík Adam & Rabihová Nicol | TK ADMIRA | 0 | |
10.-15. | Smolucha Vojtěch & Zhydovska Anastasia | TK ASTRA Praha | 0 | |
10.-15. | Slatinka Daniel & Zemancová Patricie | TAPOS Litoměřice | 0 | |
10.-15. | Kuča Josef & Šeráková Daniela | KAT Zbraslav | 0 | |
10.-15. | Pecha Jan & Pechová Zdeňka | TAPOS Litoměřice | 0 | |
10.-15. | Michálek Lukáš & Osičková Hana | KST Silueta Praha | 0 | |
10.-15. | Král Šimon & Kubíková Julie | COOL DANCE Praha | 0 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
16.-17. | Helcl Tomáš & Kohlová Anna | TAPOS Litoměřice | 0 | |
16.-17. | Nguyen An & Chadzivasilis Natalie | TK ASTRA Praha | 0 | |
18. | Dušek Jan & Dobruská Silvie | TŠ Novákovi Kutná Hora | 0 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
19.-20. | Vlasatý Tomáš & Macková Marie | Styl-Dance Teplice | 0 | |
19.-20. | Čermák Tomáš & Hokrová Barbora | TK Boráček Nový Bor | 0 | |
21.-23. | Macháček Hynek & Hrubešová Ema | Styl-Dance Teplice | 0 | |
21.-23. | Přibyl Matyáš & Pospíšilová Kateřina | Styl-Dance Teplice | 0 | |
21.-23. | Šoba Jakub & Šobová Karolína | Styl-Dance Teplice | 0 | |
24. | Černý Patrik & Romová Tereza | TJ Sokol Trnovany Teplice | 0 | |
25.-26. | Jaroš Jan & Žižková Bibiana | Styl-Dance Teplice | 0 | |
25.-26. | Kolíček Alex & Schlenzová Kateřina | TJ Sokol Trnovany Teplice | 0 | |
Porota: A) Deylová Martina, Praha (CZ) B) Hrstka Marek, Mělník (CZ) C) Hrstka Zaytseva Albina, Praha (CZ) D) Kuklina Elizaveta, Praha (CZ) E) Sluka Pavel, Praha (CZ) F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) G) Voborský Jan, Ústí nad Labem (CZ) |
Zajímá Vás
Kontakty
Adresa:Jakub Schneider
Sídliště 663
407 22 Benešov nad Ploučnicí
Mobilní telefon:
(+420) 724 284 819
Citáty
Každý velký tanečník byl zpočátku amatérem!