Protokol o výsledcích taneční soutěže
02.09.2018 - GRAND PRIX TEPLICE 2018 (Teplice) |
||||
Děti + Junioři - CHA CHA |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Vokurka Ondřej & Hřebíčková Eliška | COOL DANCE Praha | 0 | |
2. | Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára | MZ Dance Team Praha | 0 | |
3. | Novotný Jakub & Nebeská Karolína | COOL DANCE Praha | 0 | |
4. | Přibyl Filip & Kopecká Laura | COOL DANCE Praha | 0 | |
5. | Sviták Vítek & Stejskalová Karla | COOL DANCE Praha | 0 | |
6. | Kneschke Alexandr & Donici Evelina | COOL DANCE Praha | 0 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7.-8. | Hucek Martin & Kamysheva Anna | TAPOS Litoměřice | 0 | |
7.-8. | Michálek Lukáš & Osičková Hana | KST Silueta Praha | 0 | |
9.-13. | Kuča Josef & Šeráková Daniela | KAT Zbraslav | 0 | |
9.-13. | Pecha Jan & Pechová Zdeňka | TAPOS Litoměřice | 0 | |
9.-13. | Lasík Adam & Rabihová Nicol | TK ADMIRA | 0 | |
9.-13. | Král Šimon & Kubíková Julie | COOL DANCE Praha | 0 | |
9.-13. | Smolucha Vojtěch & Zhydovska Anastasia | TK ASTRA Praha | 0 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
14.-15. | Schurmann Filip & Benedetti Nociletta | TK ASTRA Praha | 0 | |
14.-15. | Slatinka Daniel & Zemancová Patricie | TAPOS Litoměřice | 0 | |
16. | Helcl Tomáš & Kohlová Anna | TAPOS Litoměřice | 0 | |
17. | Nguyen An & Chadzivasilis Natalie | TK ASTRA Praha | 0 | |
18. | Čermák Tomáš & Hokrová Barbora | TK Boráček Nový Bor | 0 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
19. | Dušek Jan & Dobruská Silvie | TŠ Novákovi Kutná Hora | 0 | |
20.-21. | Vlasatý Tomáš & Macková Marie | Styl-Dance Teplice | 0 | |
20.-21. | Šoba Jakub & Šobová Karolína | Styl-Dance Teplice | 0 | |
22.-24. | Kolíček Alex & Schlenzová Kateřina | TJ Sokol Trnovany Teplice | 0 | |
22.-24. | Přibyl Matyáš & Pospíšilová Kateřina | Styl-Dance Teplice | 0 | |
22.-24. | Macháček Hynek & Hrubešová Ema | Styl-Dance Teplice | 0 | |
25.-26. | Černý Patrik & Romová Tereza | TJ Sokol Trnovany Teplice | 0 | |
25.-26. | Jaroš Jan & Žižková Bibiana | Styl-Dance Teplice | 0 | |
Porota: A) Deylová Martina, Praha (CZ) B) Hrstka Marek, Mělník (CZ) C) Hrstka Zaytseva Albina, Praha (CZ) D) Kuklina Elizaveta, Praha (CZ) E) Sluka Pavel, Praha (CZ) F) Stumpf Jiří, Ústí nad Labem (CZ) G) Voborský Jan, Ústí nad Labem (CZ) |