Protokol o výsledcích taneční soutěže
30.10.2022 - Prague Dance Festival for All 2022 (Praha) |
||||
SOLO LAT SPORT Děti 2 - Jive |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Stará Aneta & | CrossDance Kolín | 45 | |
2. | Polesná Liliana & | Taneční škola Artimo | 43 | |
3. | Antošová Melisa & | CrossDance Kolín | 41 | |
4. | Shtyka Arina & | Movement & Art Institute | 37 | |
5. | Positko Polina & | TK Maestro | 36 | |
6. | Tröster Nela & | Top Dance Prague Team | 35 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
7.-9. | Krátká Eliška & | CrossDance Kolín | 31 | |
7.-9. | Seberová Klaudie & | MZ Dance Team Plzeň | 31 | |
7.-9. | Ševčíková Kateřina & | Top Dance Prague Team | 31 | |
10. | Vondrová Michala & | CrossDance Kolín | 30 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
11.-14. | Chmelíčková Ema & | CrossDance Kolín | 25 | |
11.-14. | Šťastná Rosálie & | CrossDance Kolín | 25 | |
11.-14. | Melichar Mia Jane & | Bene Dance Art Team | 25 | |
11.-14. | Dlask Daniela & | TSKH Most | 25 | |
15.-18. | Nguyen Van Anh & | CrossDance Kolín | 21 | |
15.-18. | Zítková Terezie & | CrossDance Kolín | 21 | |
15.-18. | Kalyn Vitalina & | Bene Dance Art Team | 21 | |
15.-18. | Kapounová Tereza & | Top Dance Prague Team | 21 | |
19.-22. | Hannay Kateřina Ann & | CrossDance Kolín | 17 | |
19.-22. | Jiráková Eliška & | Bene Dance Art Team | 17 | |
19.-22. | Kratochvílová Anna & | Bene Dance Art Team | 17 | |
19.-22. | Hanková Helena & | TK Maestro | 17 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
23.-27. | Zušťáková Tereza & | Top Dance Prague Team | 11 | |
23.-27. | Džurňáková Daniela & | TSKH Most | 11 | |
23.-27. | Přikrylová Magdaléna & | KAT Zbraslav | 11 | |
23.-27. | Anton Nika & | Bene Dance Art Team | 11 | |
23.-27. | Jarošová Natálie & | TK Maestro | 11 | |
28.-31. | Víšková Viktorie & | TSKH Most | 7 | |
28.-31. | Dobiášová Julie & | CrossDance Kolín | 7 | |
28.-31. | Lacková Anežka & | CrossDance Kolín | 7 | |
28.-31. | Mashukova Anastasiia & | CrossDance Kolín | 7 | |
32.-38. | Fikarová Jana & | ATK Havlíčkův Brod | 0 | |
32.-38. | Kubínová Veronika & | Bohemia Dance | 0 | |
32.-38. | Sopijeva Ajša Bibi & | Bohemia Dance | 0 | |
32.-38. | Nowok Sofia & | CrossDance Kolín | 0 | |
32.-38. | Žďárská Viktorie & | CrossDance Kolín | 0 | |
32.-38. | Beránková Dominika & | Bene Dance Art Team | 0 | |
32.-38. | Šmídová Karolína & | TK CrossDance Kolín | 0 | |
Porota: A) Činčura Jindřich, Praha (CZ) B) Henzély Igor ml., Kroměříž (CZ) C) Hlaváčiková Kamila, Most (CZ) D) Nemčoková Anna, Kolín (CZ) E) Vejchar David, Praha (CZ) |