Protokol o výsledcích taneční soutěže
30.10.2022 - Prague Dance Festival for All 2022 (Praha) |
||||
SOLO CARIB SPORT Děti 2 - Salsa |
||||
Umístění | Taneční pár | Klub (stát) | Získané body | Pozn. |
Finále (hodnocení) | ||||
1. | Horváthová Laura & | MG Dance Ostrava | 47 | |
2. | Stará Aneta & | CrossDance Kolín | 45 | |
3. | Šťastná Rosálie & | CrossDance Kolín | 43 | |
4. | Antošová Melisa & | CrossDance Kolín | 39 | |
5. | Krátká Eliška & | CrossDance Kolín | 38 | |
6. | Dobiášová Julie & | CrossDance Kolín | 37 | |
7. | Vondrová Michala & | CrossDance Kolín | 36 | |
8. | Nguyen Van Anh & | CrossDance Kolín | 35 | |
Semifinále (hodnocení) | ||||
9.-10. | Žďárská Viktorie & | CrossDance Kolín | 32 | |
9.-10. | Hannay Kateřina Ann & | CrossDance Kolín | 32 | |
11.-13. | Anton Nika & | Bene Dance Art Team | 29 | |
11.-13. | Kramperová Amálie & | TSKH Most | 29 | |
11.-13. | Nesvadbová Sofie & | CrossDance Kolín | 29 | |
2. kolo (hodnocení) | ||||
14.-23. | Herčíková Elena & | CrossDance Kolín | 18 | |
14.-23. | Zítková Terezie & | CrossDance Kolín | 18 | |
14.-23. | Jiráková Eliška & | Bene Dance Art Team | 18 | |
14.-23. | Kalyn Vitalina & | Bene Dance Art Team | 18 | |
14.-23. | Kratochvílová Anna & | Bene Dance Art Team | 18 | |
14.-23. | Peřinová Amálie & | Bene Dance Art Team | 18 | |
14.-23. | Kurková Eliška & | TSKH Most | 18 | |
14.-23. | Víšková Viktorie & | TSKH Most | 18 | |
14.-23. | Vojířová Renata & | TSKH Most | 18 | |
14.-23. | Walterová Ema & | TSKH Most | 18 | |
24.-28. | Chmelíčková Ema & | CrossDance Kolín | 13 | |
24.-28. | Nowok Sofia & | CrossDance Kolín | 13 | |
24.-28. | Dlask Daniela & | TSKH Most | 13 | |
24.-28. | Lososová Michaela & | TSKH Most | 13 | |
24.-28. | Toušková Barbora & | TSKH Most | 13 | |
1. kolo (hodnocení) | ||||
29.-33. | Lacková Anežka & | CrossDance Kolín | 7 | |
29.-33. | Bartošová Tereza & | TSKH Most | 7 | |
29.-33. | Bendová Klára & | TSKH Most | 7 | |
29.-33. | Džurňáková Daniela & | TSKH Most | 7 | |
29.-33. | Hnátková Barbora & | TSKH Most | 7 | |
34.-40. | Beránková Dominika & | Bene Dance Art Team | 0 | |
34.-40. | Melichar Mia Jane & | Bene Dance Art Team | 0 | |
34.-40. | Šmídová Karolína & | TK CrossDance Kolín | 0 | |
34.-40. | Celjaková Viktorie & | TSKH Most | 0 | |
34.-40. | Machová Leontýna & | TSKH Most | 0 | |
34.-40. | Sachetová Nela & | TSKH Most | 0 | |
34.-40. | Smetanová Alžběta & | TSKH Most | 0 | |
Porota: A) Činčura Jindřich, Praha (CZ) B) Gutowskyi Igor, ESP (ESP) C) Mazůch Jakub, Ostrava (CZ) D) Plšek Jan, Praha (CZ) E) Swětík Marek, Petrovice u Karviné (CZ) |